Section Românã

here you can make posts that do not belong in other forums
Irku

Post by Irku »

cearta e mereu constructiva intre dobitoci. scoate la iveala puncte de vedere extreme. fiecare cu a lui, pana in panzele albe. sper ca scoateti ceva mai bun de atat in curand. stiu ca puteti.

exceptie lupyx (nu tocmai) si paienjenel care au postat amandoi cu putin creier.

puterfixr posta lung, la obiect, structurat si.. frumos, intr-adevar.

spaidy

Post by spaidy »

Am citit cateva comentari pe acolo :)) dar nu e asa cum se spune si cred ca e un tip acolo care spune ca cel care a dat g-line are 90 de ani si il cauta moarta pe acasa asta nu conteaza eu cred ca are mai multi ani de irc decat are tipul ala :))
[img]http://www12.asphost4free.com/spaidy/spaidy.jpg[/img]
[url=http://adrian-spaidy.hi5.com/]spaidy @ UnderNet Network[/url]

bmwdriver

Post by bmwdriver »

Este primul meu post pe acest forum ..si doresc sa salut toti romani care folosesc serviciile undernet ! Unde este un topic de prezentare ...cine sunt ...ce fac etc ? :)
My brain has 2 hemispheres:
my right one has nothing left and my left one has nothing right !

Dooku

Post by Dooku »

bmwdriver wrote:Este primul meu post pe acest forum ..si doresc sa salut toti romani care folosesc serviciile undernet ! Unde este un topic de prezentare ...cine sunt ...ce fac etc ? :)
Pentru incepatori poti sa intri si sa ceri detalii pe #userguide.
You must join me, and together we will destroy the Sith.
[img]http://img87.imageshack.us/img87/4327/undernetuser0jm.png[/img]

`Dan

Post by `Dan »

Pfff... nu am apucat sa citesc toate posturile dar vreau sa zic ca unii dintre voi sunteti chiar prosti. Dupa ce ca abuzati incarcati boti drone mai aveti tupeu sa intrati si pe forum sa acuzati ca va da gline degeaba. Detin si eu o retea si am avut probleme cu cativa ca voi "nevinovati" vedeti-va de treaba si daca nu va place undernet just /quit.
Have fun.
#Nastrand and #Class member.

Dooku

Post by Dooku »

`Dan wrote:Pfff... nu am apucat sa citesc toate posturile dar vreau sa zic ca unii dintre voi sunteti chiar prosti. Dupa ce ca abuzati incarcati boti drone mai aveti tupeu sa intrati si pe forum sa acuzati ca va da gline degeaba. Detin si eu o retea si am avut probleme cu cativa ca voi "nevinovati" vedeti-va de treaba si daca nu va place undernet just /quit.
Have fun.
Asta este optiunea/parerea lor, de g-line se ocupa cineva la fel si de clone, hai sa inchidem subiectul asta si sa incetam sa mai aplicam romanilor etichete de genul asta. :sneaky:

`Dan

Post by `Dan »

Desigur Dooku ca e parerea lor dar nu pot sa o spuna fara sa injure ?

Dooku

Post by Dooku »

`Dan wrote:Desigur Dooku ca e parerea lor dar nu pot sa o spuna fara sa injure ?
noi de unde sa stim asta ? nu asta este preocuparea/scopul nostru.
Asta tine de educatia fiecaruia. :oops:

`Dan

Post by `Dan »

Desigur ca aia e problema ... cei 7 ani de acasa ... nu ma supara ca injura treaba lor ca nu-s eu tatal lor sa ii moderez dar gandeste-te ca din cauza lor suntem bagati toti romanii in aceasi oala.

Wolfyx

Post by Wolfyx »

Stai tu linistit Danutz :D

Oamenii si-au facut de mult parerea despre romani ;)
Nimic ce putem face noi acum o va schimba, asa ca degeaba ceri purtare cuviincioasa, mai degraba ii bagi si tu in ai sai inapoi decat sa te enervezi ca-s niste magari toti ;)

Ye i know, gandire gresita, sue me..

Dupa cativa ani in cservice avand de aface numai cu golani, iti schimbi parerea repede si intelegi de ce mi se rupe acum de bune maniere pe net
I'm an angel, honest! The horns are just there to keep the halo straight

`Dan

Post by `Dan »

anyway .. altceva ce ma enerveaza ca cei din staff isi iau apararea intre ei chiar daca e adevarat ce se zice .. am patit`o pe forum .. asta mi se pare o prostie.. (subiecte de discutii problemele undernetului :)

Spidel

Post by Spidel »

va stresati prea mult pentru nimic mai ales pe net. dar multi uita sa-si puna intrebarea, pentru ce ma stresez eu de fapt? si cand realizezi ca tu te stresezi degeaba iti vine sa-ti dai in cap. irc sucks by the way :d
"A wise man writes down what he thinks, a stupid man forgets what he thinks, a complete idiot punishes himself for what he thinks."

Wolfyx

Post by Wolfyx »

Wow, ce matur

Ce-ai facut cu Spidel care-l cunoastem!!?!?!?
I'm an angel, honest! The horns are just there to keep the halo straight

Spidel

Post by Spidel »

same old me, doar ca mi-am schimbat punctul de vedere de tot ce se petrece pe net. totul se rezuma la prostie. n-ai prea multe de castigat stand si frecandu-ti puta pe net.

si totusi nu-mi schimb parerea despre irc, va ramane aceeasi. IRC SUCKS BIG TIME! :inlove:
"A wise man writes down what he thinks, a stupid man forgets what he thinks, a complete idiot punishes himself for what he thinks."

Dooku

Post by Dooku »

Spidel wrote:same old me, doar ca mi-am schimbat punctul de vedere de tot ce se petrece pe net. totul se rezuma la prostie. n-ai prea multe de castigat stand si frecandu-ti puta pe net.

si totusi nu-mi schimb parerea despre irc, va ramane aceeasi. IRC SUCKS BIG TIME! :inlove:
recunosti ca se petrece ceva si nu esti multumit de asta, atunci de ce mai stai ? stiam ca pe irc iti pierzi timpul liber cand vrei sa te distrezi... :roll: