"ROMANIA - mai aproape de useri"

here you can make posts that do not belong in other forums
orice_on

eu sunt!

Post by orice_on »

Salut.. aveti incredere ca o sa mearga . eu am visat acest proiect intr`o seara si a II`a zi l`am pus in practica!
Urmeaza sa vedem ce iese pentru ca in ultima perioada am avut probleme personale si nu m`am mai ocupat de el!

kid

Post by kid »

Good luck with the project then.

evi|one

Post by evi|one »

... ca o sa aveti nevoie. mare nevoie.
I am a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

caesar
Location: Iasi @ .ro Real Location: Behind you! Sexual Orientation: Damn Straight!

Post by caesar »

O sa iasa ochii ca la melc :)
Blame not on stupidity what is best explained by ignorance..

Razvanet

Post by Razvanet »

Ce noutati se mai aud in legatura cu acest proiect...? Ati decis care este canalul "host". Oricum Noroc !

Regards,
Dream what you want to dream; go where you want to go; be what you want to be because you have only one life and one chance to do all the things you want in life.

caesar
Location: Iasi @ .ro Real Location: Behind you! Sexual Orientation: Damn Straight!

Post by caesar »

Faci cinste cu o Norok (berea)? :)

angelro

Post by angelro »

pai vreau sa spun ca proiectul este in mare bun pt ca de obicei daca primesti ban si incerci un /msg @ nu prea primesti raspuns... insa nu stiu daca managerul de pe canalul X ii va convenii sa ii se scoata banurile pe care el le-o fii pus pt dusmani de ai lui sau spam sau alte chestii de acest gen de altii.... si ca sa fie mereu cineva de pe canalul pe care ai luat ban pe acest canal pe care vreti voi sa il faceti e cam greu.... cum a zis si tovarasul nostru Speed teoretica merge dar practica mai greu... asa ca lume succes si ne auzim pe aici daca se mai misca ceva :)
cya later folks
I am the angel that watches and takes care of you !!!

kid

Post by kid »

Parerea mea e ca ursu' are dreptate.

angelro

Post by angelro »

mai Figurantu ce vrei mie imi plake mai mult matematica asa ca 2+2 = 3 iti urez succes in continuare cu engleza :)
( nu da ideea e ca ,,,,, (asa ca akum oi zice ca fak cacofonie :P ) cand am mircu pe 2 servere , X pagini web deschise, trebuie sa testez si o pagina care mi-o face unu, tre sa fiu atent sa nu pice downloadu ca iau cu 1.7 kilo ca sunt pe dial up si inca altele pe care nu mai vreau sa le enumar nu stiu cat timp am sa stau sa verifik ce scriu.. si ideea e ca daca imi dai raspunsul " atunci nu mai scrie" o sa iti dau reply "trebuie sa scriu pt ca vreau sa imi exprim si eu opiinile fie ca va plak sau nu fie ca sunt inculte sau nu fie ca au legatura sau nu cu ce vreti voi sa gasiti pe acest forum"
. . .
orikum nu ca as fii supi ca am scris acest msg, cum am mai zis mie imi place sa fiu criticat cand merit dar si sa ma apar cand trebuie :)
cya si ne mai auzim noi... a si chiar ca prostut :p ziceti-mi si mie pls cum fak sa pot lucra si eu cu fazele de genu "kid a scris " "figurantu a scris " etc :)

angelro

Post by angelro »

$me = prostutz
sorry era pt alt forum asta :))))
ce vroiam sa intreb aici : cine e ursu kid :)?

kid

Post by kid »

Ursu'? Ursu' e cel mai realist animal din padure.
De ce? Nu zice el 'moor, mooor' si adevarul este ca are dreptate, ca toti murim, mai devreme sau mai tarziu.
Drept urmare, ursu' are dreptate.

angelro

Post by angelro »

uf fmai kid mai incepusem sa ma supar pe tine cu fazele ca io imi ceream scuze pt limbaju ala si u tot ma bateai la cap ca sunt un lamer ca si hackeri rom daca il folosesc.. dar frate pe bune cu faza asta m-ai omorat... DREPTATE ai omule.. mare dreptate... uite ca pe asta o sa o tin si eu minte de akum inkolo.. hehe omu cat traieste invata nu :)? cya u little kid :)

kid

Post by kid »

angelro wrote: .. kid mai incepusem sa ma supar pe tine cu fazele ca io imi ceream scuze pt limbaju ala si u tot ma bateai la cap ca sunt un lamer ca si hackeri rom daca il folosesc..

Nu trebuie sa te superi si nici nu ti-am spus ca ESTI un lamer, hacker etc., ti-am spus doar ca nu esti cu nimic mai presus decat ei daca ii judeci pe ei.

caesar

Post by caesar »

Nici o veste despre proiectu` minune? :)

kid

Post by kid »

Proiectul minune? Mmm, parca il chema numai Adrian. Acum ii spune Adrian 'Proiectul Minune' ? Ce inseamna sa fii patron! 8)