*) ..:: Türkçe Forumlar ::.. (*

here you can make posts that do not belong in other forums
L0up

Post by L0up »

einone wrote:HakLisin Hawalar cok sicak.Mümkün Oldugunca öglen disari cikmamaya özen gösteriyorum.Kendinize Dikkat edin :wink:

sýcaktan öte bir þey ya... bu gün vallaha yer kabuðu tutuþacak ve alev alacak diye korktum :) 8)
Si Tout Le Monde Est D'accord Avec Mes Pensés J'ai Peur Qu'elles Soient Fausses!!!Contact: info@users.easynews.com & help@users.easynews.com

Image

einone

Post by einone »

L0up wrote:
einone wrote:HakLisin Hawalar cok sicak.Mümkün Oldugunca öglen disari cikmamaya özen gösteriyorum.Kendinize Dikkat edin :wink:

sýcaktan öte bir þey ya... bu gün vallaha yer kabuðu tutuþacak ve alev alacak diye korktum :) 8)

Sicaktan bizim semtteki Bakkal ve bufelerin DOlaplari bozuLdu O derece sicakta yasiyorus sabah saat 8 ve cok terledim oglen ne olucak bilmiyorum :) :D
eiNONe ( The Undernet Underworld )

L0up

Post by L0up »

einone wrote:
L0up wrote:

Sicaktan bizim semtteki Bakkal ve bufelerin DOlaplari bozuLdu O derece sicakta yasiyorus sabah saat 8 ve cok terledim oglen ne olucak bilmiyorum :) :D

Allah sabir versin vallaha ha :(
Si Tout Le Monde Est D'accord Avec Mes Pensés J'ai Peur Qu'elles Soient Fausses!!!Contact: info@users.easynews.com & help@users.easynews.com

Image

L0up

Post by L0up »

Arkadaslar,

Sicak havalar yuzunden unlu ve vaz gecilmez markalar olsa bile,bazi gida urunlerinde bozulmalar olacaktir.Saklama,depolama veya raflara istifleme yuzunden bir cok problem olusabilir.Sizden ricam,bu konuya biraz daha hassas olalim ve urunun,satis noktasinin adina ve unune bakmadan,aldiginiz urunu dikkatli inceleyelim.Gida,makaraya gelmez yani...Motoru ve sagliginizi bozmayin.Bol bol su icin.Prostat olmaktan kacinin.Sizleri seviyorum.Kendinize dikkat edin :)

Saygilarimla;
L0up / LordL0up

Image

einone

Post by einone »

Sularin tadi da deisti :-? Bi acaip Allah Hepimize Kolaylik wersin :bandit:
eiNONe ( The Undernet Underworld )

L0up

Post by L0up »

einone wrote:Sularin tadi da deisti :-? Bi acaip Allah Hepimize Kolaylik wersin :bandit:

evet.sicakliktan dolayi su kaynaklarimiz buhar olup ucuyor.geride kalanlar ise bilmem kac derece isiya maruz kaldiklari icin , mahos oluyorlar 8)

gercektende Allah cocuklara,yaslilara ve hastalara sabir versin.

Not: soguk havalarda hep yuregimizi burkanlar disarida kalanlardi.ancak bu sicak havadada Allah disarida yasamak zorunda kalanlara sabir versin :(

Image

L0up

Post by L0up »

uyumayiinnnnnnnnn:) arada bir su forma bi seyler yazin arkadaslar yawww 8)

herkez tatile mi gitti yoksa :o ben tekmi kaldim bakiim burdaaa :wink: :glasses:

Image

agreS

Post by agreS »

Selam aLeykum.. Uzun bi zaman yoktum nasilsiniz arkadaslar insallah iyisinizdir..
Ayni seyler dönüyor burada ins. düzelir =) neyse arkadaslar ara verin gidin tatile bakin bodrum kayniyor karilar kizlar falan filan =) ne bu IRC IRC IRC nereye kadar !
Image

L0up

Post by L0up »

Trafik Polisi

Adamin birini gece vakti çevirir trafik polisi ceza yazacak ya sorar ;
- Beyefendi ruhsat lütfen !
- Buyrun Memur Bey .
- Alkol ?!
- Yok Memur Bey .
- Kemer takilimiydi ?!
- Evet Memur Bey .
- Ýlk yardým çantaniz ?!
- Tastamam yerinde Memur Bey .
- Bakmis olacagi yok memur ;
- Mezdeke kasetin varmi ?!
- Var Memur Bey .
- Koy kaseti !
- Tamam Memur Bey .
- 3. Parçayi çal !!
- Tamamdir memur bey ??...
- Simdi ben oynuyorum sen Para Yapistiriyorsun !!! :-? :wink: :) :D :P

Image

Theft

Post by Theft »

Bir zamanlar burasi "Undernet" hakkinda fikir paylasimi yapilan bir forumdu. Sanirim ben yanlis yerdeyim, icerik fikralara, forum sakalarina donmus, ne yazik.

L0up

Post by L0up »

Theft wrote:Bir zamanlar burasi "Undernet" hakkinda fikir paylasimi yapilan bir forumdu. Sanirim ben yanlis yerdeyim, icerik fikralara, forum sakalarina donmus, ne yazik.

Oncelikle Formlarin Kurulus Amaci,Toplu Bilgi Alisverisidir.Bende Diyaloglari Paylasiyorum.Ve Benim Gibi Bazi Arkadaslarimda Bu Tur Diyaloglari Burada Paylasiyorlar...(Form Basligi Turkce Form Basligidir)Belirttigin Duzeye Inmemistir Burasi!Yani;Yazik Olarak Nitelendirmemelisin.Cunku Burdaki Kullanicilara Ayip Etmis Olursun.Form Diyaloglarina Elbetteki Uymak Zorunda Degilsin.Ancak,Senden Ricam Bu Formdakileri Degisik Sekilde Nitelendirmemen Olacaktir.Turkce Form Iceriginde Her Seyi Paylasabilirsin.Yada Istersen Simba Ile Bu Konuyu Gorusebilirsin.(Merak Etme Bu Formun Modlari Ve Adminleri Mevcut.Ters Giden Veya Yazik Olarak Nitelendirilen Bir Olay Yada Bir Konu Iletildiginde;Kendim Icin Konusuyorum,Elbetteki Formdan Kaldirilacaklardir.)

Not:Bir Fikir Alis Verisin Oldugunda Burdaki Bilen Birisi Varsa,Elbette Senin Diyaloguna Istirak Edecektir.(Bir Zamanlar Burasi Diye Baslamissin Sozlerine,Benim Ilk Girisim 2005 Yilinin Baslaridir.Bir Zamanlar Burada Cok Fazla Kiside Yoktu.)Demek Istedigim Aslinda Kirici Oldun Biraz Theft.

Image

Revival

Post by Revival »

L0up lanet olasi boº sacma sapan postlarini okumakdan gina geldi ak
yeter artik ya..
Image

L0up

Post by L0up »

Revival wrote:L0up lanet olasi boº sacma sapan postlarini okumakdan gina geldi ak
yeter artik ya..

vedat :) heuhehue :) boyle diyin canimi yiyin :) iste bu yuzden seni seviyorum :) bak pasalar gibi nick soyledin ve icindekileri soyledin :)

Image

L0up

Post by L0up »

tmm ula :D daha yazmiyorum.vedat sirf sen istedin diye ha :) 8)

Image

SertoO

Post by SertoO »

Kimler tatile gitti?
- Sertac aka Raplekan -

~ UnderNet.TR Kanal/Proje yöneticisi & Destek Kanalý Yardýmcý Yöneticisi ~