*) ..:: Türkçe Forumlar ::.. (*

here you can make posts that do not belong in other forums
Baskan

Siz Ne Boþ Insanlarsiniz Böyle ?

Post by Baskan »

ya býrakýn siz burda millete yardým etmeyi kendinize yardým edin 2 3 kurusluk gereksiz zewkler urunda birbirinizi sucluyonuz. siz kendinize yardým edin. sizden baska girip burda bu yazýlarý okuyan kac türk var ? kac kisi sizi kaale alýyo kendiniz yazýp kendiniz öreniyonuz. cok gereksizsiniz coooooooook yok helper olacaksiniz yok ircop olacaksiniz admin fln ne gececek elinize adam olmadikdan sonra. ?
*silindi* (hakaret ve kisisel problemler yazilmamali)
burda eger millete yardým etmek isdiyosaniz ilk önce birbirinizi cekememezlikden vazgecip birbirinizin elinden tutmaya calisin yok memet gitti sen sorumlusun yok hasan geldi seni ircop helper yapmaya yardimci oldu bu isleri birakin. kendinize yardim edin önce kendinize. burayada öyle bos seyler yazip birbirinize tesekkür edeceginzie acdiniz help kanalina gelenlere adam gibi muamele edin. 10bin küsür kisi üye bu foruma bunlarin toplasan 200 tanesi Türk'dür. Birbirinize bisi öretme amaclý yaziyosaniz hedef kitlerinizi degisdirin.

Bilgi Gücdür. Gücünüzü Paylasin...

tHoRaS

Post by tHoRaS »

ayyyy Baskan yýkýlýyorsun bu sahislar icin burda yazmaya degmez.... nede olsa bir amac icin kendi kiþiliklerini ortaya koyan ýnsanlardan baska bir sey deil!!!!!
why?

OzzY

Post by OzzY »

Merhaba,

Forumlar insanların belirli konular üzerinde yardimlastiklari/tartistiklari alanlardir, isteyen herkes kurallarin disina cikmadan diledigini yazabilir, fikrini söyleyebilir.

Buraya yardim dokümanlarini gönderenler en azindan "bir seyler" yapiyorlar, actiklari yardim kanalinda adam gibi muamele yapmayanlar en azindan birseyler yapmaya cabaliyorlar. Ha belki istekleri, amaclari farklidir, o kimseyi ilgilendirmez. Bu sekilde üst yetkilere sahip olmak gibi bir amaci varsa, bu sadece O'nu ilgilendirir. Birakin; olabiliyorsa, yapabiliyorsa olsun.

Ayrica forum moderatoru olarak uyarim;
Lütfen, bundan sonra buraya insanlari asagilayici, kiskirtici ve gereksiz polemik yaratici mesajlar atmayin.

Bu forumu kullanmaniz bir imtiyazdir, hak degil.
Ozan Güven aka OzzY

Who is a lamer? -> [url=http://www.lamerism.com/]http://www.lamerism.com/[/url]

Baskan

Post by Baskan »

Bizlere yardimci olacak kisileri secme hakkimiz yoksa elesdirme hakkimiz vardir. kimsenin kisisel olayinda alet olmakda isdemiyoruz. bu sikayetimizi belirtmek de en dogal hakkýmýz. normal userler olmadigi sürece yardim edecek adama da ihtiyac yok. hizmet nerde güzelse insan oraya gider. bu sekilde vurdum duymaz davrandiginiz sürece hakkýnýzda sikayetler artar ve kendi kendinize kalirsiniz.

Yardim edecek kimse olmadikdan sonra yardimciya gerek Yokdur..!

OzzY

Post by OzzY »

Elestiri yapmaniza tabii ki kimse birsey diyemez, yalniz bu elestiriyi saygi kurallari cercevesi icerisinde yapmalisiniz ki karsi taraf sizi dinlesin ve degerlendirsin.

Sunu unutmamalisiniz ki Undernet IRC Agi, sponsorlarla ve gönüllülerle ayakta duruyor. Bu bahsettigimiz gönüllüler (admin, ircop, helper vs.) olmaz ise sizin de girip sohbet edebileceginiz IRC aglari/sunuculari olmaz/olamaz.

Ayrica kimse vurdum duymaz davranmiyor, öyle olsaydi bu forum olmazdi ve fikirlerinizi aciklayabileceginiz bir yer olmazdi. Ve suanda yazdigim cevabi da alamazdiniz.

Cok kilise bir laf olucak ama, yikici degilde yapici elestirilerde bulunmalisiniz ki bir ilerleme kaydedilsin.
Ozan Güven aka OzzY

Totrakan

Post by Totrakan »

yanlış anlamışsın ona belkide uzun zamandır yakınında olan irc de sen vardın(diye düşÃ¼ndüm) ondan sordum :)

neyse bilmiyosan önemi yok..

saol..

Sevgi & saygı

Totrakan
to beer or not to beer shakesbeer..

OzzY

Post by OzzY »

heh, mazur gör beni ozaman :)
cümleler de biraz virgül kullansan daha anlasilir olabilir ;)

Iyi Calismalar...
Ozan Güven aka OzzY

Totrakan

Post by Totrakan »

sana iyi çalışmalar..

biz yokuz artık :)

Totrakan

Post by Totrakan »

turquaz?
nerde eskiler ah..

anatolian,MnM(timur).. ah ah..

eskileri özlüyorum..

gerçekten çok çaba sarf ettik ama..

sonuncusuda pes etti(etmedi belkide bazı güçler onu yolladı/veya terketti)..

işte..sanal alem..buraya şu anda 16-17 yaşındakiler kardeşlerim,iz yazı yazıyor..

oysaki biz undernet'te 2 grup SÖZDE değil gerçektik ama kişisel çatışmalardan dolayı güme gittik..

herbirimiz..
şu anda turquaz ın sahibiymiş neymiş.. fasa fiso..

biz 8 sene önce server açmıştık ki kimler vardı..
ama ah...
eskiden gruplar çatışmasının olduğu IRC de lşimdi bakın kimler kaldı..

benim eski IRC server kurdugumuz Z diye bi arkadaş vardı yok ROY vardı ben ona komutlları gösteriyodum..
ama nerde artık unutun..

ÇÜNKÜ...

undernet CAVALRY/istanBULL/DjWaLSh kaybetti..

buna undernet üzülsün biz değil..ben bu server'a bu kadar hizmet eden bi adam görmedim..
bakın irc'e girmiyorum 2 senedir..

çok yazık oldu be mehmet akcin :( !USTA!

........
çömezler mesaj yazmasın..

AnaToLiaN,MARTI,,Timur, Ozz (afterchat.org) nerdesiniz?

çok kavga ettiiğim ve benim öğretmenim olan Mehmet Akcin...

gerçekten hayatta başarılar...

Sevgi & saygı

Totrakan

Totrakan

Post by Totrakan »

-
* You were kicked from #turQuaz by Aragorn` (ben her zaman varım)

ozzy kim bu çömezler?

allah aşkına ulaş bana ya :)

turquaz dan kimler atıyo bizi bir rica soru karışılığı? :)

kimler aldı bizim yerlerimizi? :)
- :lol:

OzzY

Post by OzzY »

Z bazen, Roy ise sürekli Undernet'de, halen görüsüyorum onlarla, hatta bu aralar Roy ile de bi bulusacam bakalim, ayarlayabilirsek...

turQuaz'a gelince, Mehmet kanali Aragorn'a verince "yeni birseyler olur, bi hareket olur" diye düsünmüstüm, detaylari MSN'den anlatirim, simdi cevap hakki dogmasin kimseye.
Ozan Güven aka OzzY

NeDiYoSuN

Post by NeDiYoSuN »

Merhaba arkadaþlar benim bir sorum vardý.
Benim bir kanalým var o kanala 2 tane 500 yapmak istiyorum
500 biri bende zaten diðerinide arkadaþýma almak istiyorum bu mümkünmü mümkünse nasýl yapa bilirim ? birde þu Caution usernamesi var undernetin kanal güvenliði için olan username sanýrým bunu nasýl alal bilirim kanalýma bunlar mümkünse ve nasýl yapa bileceðim hakkýnda bilgisi olan bir arkadaþ bana yardýmcý olursa cok sevnirim .

yardým kanallarýnda sordum fakat yeterli cevap alamadým hatta bir tanesine yardýmcý olurmusunuz dedim bana hayýr dedi
#turquaz kanalýnda.
ve bende bu forumda sormayý deneyim dedim..

#turquaz ýn þu ahngi yönetimi cok kötü olduðu kanatindeyim..

Cavalry nin uðraþlarý amaçlarý bu gidiþte suya düþmüþ olcak yýllardýr vermiþ olduðu savaþý yenilecez sanýrým.

Hekim

Post by Hekim »

Merhaba,
turQuaz kanalinin amacinin ben ne oldugunu anlayamadim herhalde aragorn denen arkadas bu kanali kullanarak buyuk kanalarda op olmaya calisti ve nitekim oldu...Nerde buyuk kanal opu varsa turquaz da helper oldu.Ayrica cavalry zamaninda kanala giremeyen bircok kisiyede erisim yazildi.Spia`nin bahsettigi olayda bende vardim kanalda birisi sordu kanali nasil purge ederim diye aragorn cevabi aynen sole oldu 21 gun kanala girme kanal purge olur.Daha bunun cevabini bilmiyorsan ben sana ne diyim *silindi - lütfen kisisel problemleri buraya tasimayin.*

|2oY

Post by |2oY »

totrakan, ben buralardayým.. foruma birkaç yýl sonra msg attým sanýrým, neyse msn falan varsa ozzy den ulaþabilirsin bana...

Totrakan

Post by Totrakan »

tamamdýr..

Sevgi & Saygý

Totrakan