*) ..:: Türkçe Forumlar ::.. (*

here you can make posts that do not belong in other forums
Decide``

Post by Decide`` »

[17:45] (ChaTlaQ_f): champion pembe ruj surmus fotodaaaaaaaaa
[17:45] (ChaTlaQ_f): :smile:)))))))))))))))))))))))))))
[17:46] (`ChampioN): ne ruju abla be ne ruju be!
[17:46] (`ChampioN): ruj muj sürmedim
[17:46] (`ChampioN): alla alla
send angel

`Logic

Post by `Logic »

vallahi ben artik karasiz kaldim, napoleon hep kilik degishio, ilk bashta Majesty, sonra Lunatic sonra Sirlegend ve simdide Napolenon olmush, bide gay muhabbetleri yok mu... karar sizin.. duºunun biraz.. gay mi degil mi??
Saygýlarýmla...
`Logic

Napoleon

Post by Napoleon »

On 2002-09-28 10:49, `Logic wrote:
vallahi ben artik karasiz kaldim, napoleon hep kilik degishio, ilk bashta Majesty, sonra Lunatic sonra Sirlegend ve simdide Napolenon olmush, bide gay muhabbetleri yok mu... karar sizin.. duºunun biraz.. gay mi degil mi??

ne alakasi var? mantikli cumleler kur.

<font size=-1>[ This Message was edited by: Napoleon on 2002-09-28 12:41 ]</font>

Guest

Post by Guest »

#turQuaz unable to join channel (address is banned)
ALi$tik artiky guya mail attik ama hala cvp yok `Z nette girinbce beni bi bulsana Onemli .
=============
|{-musty
=============
Undernet Webmasters :razz:

Guest

Post by Guest »

<Asmo> wait for MrCane to come here, he speaks turkish
Alin iste turkLer ezilior bole isin ben icine edim #nastrand kanalýnda |S|E|K|O die bi arkadas yardim istiodu adam yardim etmedi hemde loglari yolamis #TS kanali icin Cavalry seyirci kalma pls turkler sade ve sadece sana güvenior :sad:((((
|{-musty

007BOND

Post by 007BOND »

Selammmm :smile: Hepinizi Yemin ediorum Çok Ösledim.Hele O Gece muhabbetlerini :smile: Turquazdaki anýlar unutulacak türden deðil. :smile: Okul var.O yüzden pek girmiorum Nete.Zaten Evdeki telefonu dýþa kapatýrdým.Herkese bol muhabbetler. Beni unutmayýn he :smile: Hepinizi Optummm Byee :smile:

Guest

Post by Guest »

Cafer yaladim muck :razz:

cavalry

Post by cavalry »

Kisa bir aradan sonra dondum, benim yoklugumda birbirinizin bogazini siktiniz mi? Kavga ettinizmi bilmiyorum, ama umarim etmemissinizdir :wink: Yawru Kurtlarim benim ;P

Guest

Post by Guest »

Yok hyr gelisme yok :razz:P Cavalry sen turkiyede deilmisin ya?

Napoleon

Post by Napoleon »

On 2002-09-29 05:58, Later wrote:
Alin iste turkLer ezilior bole isin ben icine edim #nastrand kanalýnda |S|E|K|O die bi arkadas yardim istiodu adam yardim etmedi hemde loglari yolamis #TS kanali icin Cavalry seyirci kalma pls turkler sade ve sadece sana güvenior :sad:((((
|{-musty

Turkler ezilmiyor (*artik*) ayrica o #nastrand'da 1 Turk yardimci var.Sana yardim etmemelerinin bir nedeni vardir, ayrica Asmo'nun soyledigi o cumlede Turkleri ezen bir tek kelime bile yok.
Regards,

Napoleon @ Undernet
"If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude."
=============================

Napoleon

Post by Napoleon »

On 2002-09-30 04:17, Cavalry wrote:
Kisa bir aradan sonra dondum, benim yoklugumda birbirinizin bogazini siktiniz mi? Kavga ettinizmi bilmiyorum, ama umarim etmemissinizdir :wink: Yawru Kurtlarim benim ;P

asayis berkemal.
Regards,

Napoleon @ Undernet
"If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude."
=============================

crazyl0ve

Post by crazyl0ve »

On 2002-09-30 05:38, Later wrote:
Yok hyr gelisme yok :razz:P Cavalry sen turkiyede deilmisin ya?

Yok deil, guneslenip Porto rikolu kizlarla oynasiyor o :razz:
Bu arada welcome back...

<font size=-1>[ This Message was edited by: crazyl0ve on 2002-09-30 11:01 ]</font>

cavalry

Post by cavalry »

Later Kmusti , adam sanipta cevap veren arkadaslar icin bi hatirlatma sadece

Napoleon

Post by Napoleon »

Basima gelen bir seyi anlatmak istiyorum (Tamamiyla dogrudur)
Biliyorsunuz, bir sure once #wiredpatrol adinda bir kanal kayit ettim, ilgictir basima gelmeyen kalmadi once Cyber Law Enforcement (http://www.cyberlawenforcement.com/) dan mail aldim, artik mailimi nerden bulmuslarsa(!).Bir sayfa geyik yazmislar ve beni FBI'a sikayet edeceklermis, Bana gelen bu mail ayni anda cservice'e, abuse-com'a gonderilmis.Daha sonra bir kac mail daha aldim.Ben bunlara cevap olarak Undernet'te istedigim kanali kayit ederim kimse karisamaz seklinde cevap verdim, Bu sabah ise wiredpatrol.org hostlu bir adam kanala gelerek gene beni FBI'la tehtid etti sonra #zt ye girdi ve orda beni sikayet etti ve bu sikayetleri surekli olarak #cservice e yaptiklarinida duydum.Bakalim FBI kapima gelecek mi? (FBI'i s*k*yim gibi laflarda etmistim)
Sonuc olarak; Bunlar benim canimi SIKTI ve kanali onlara verme karari aldim ve bu 4. kanal acma girisimimdi ve husranla sonuclandi:)
Ulan ben ne bahtsiz adammisim! :smile:

Bu ilginc olayi sizinle paylasmak istedim...

Saygilar, Sevgiler.

<font size=-1>[ This Message was edited by: Napoleon on 2002-10-01 04:54 ]</font>

Decide``

Post by Decide`` »

:razz: ilk defa böle birþey duyuyorum.FBI þikayet etcekler he ahuaeheaheau
Verme ya.Deki bizdede Turk Polisi var ona deriz bizde.Bizimki sizinkini döver :razz:
send angel