*) ..:: Türkçe Forumlar ::.. (*

here you can make posts that do not belong in other forums
Napoleon

Post by Napoleon »

Haberler
Undernet resmi olarak dunya'nin 3. network'u oldu, "Efnet IRC'ers" grubundan yapilan aciklamada netsplit.de site sahibi Andreas Gelhausen ve ekibi karar alacagi ve netsplit.de istatisliklerinden dalnet'i kaldiracagi one surulmustu ve dun netsplit.de dalnet'i kaldirdi nedeni ise belirtilmedi. Undernet artik 4. buyuk network degil, 3. buyuk network olmustur. En guclu rakibi Quake.net, exil.se.quakenet.org serverini kaybetti ayni zamanda 10,000 kullanicidanda oldu, Eger exil.se delink olmasaydi, Undernet'in 3. buyuk network oldugu resmilesemeyecekti.
-
Yine netsplit.de nin yaptigi aciklamada Efnet'i hic bir network'un artik gecemeyecegi belirtildi, Efnet dunyadaki ilk IRC Network ve En buyuk IRC network olma ozelligini koruyor.
-
En cok dos saldirilarinin yapildigi 5 network ise,
1: Dalnet
2: Undernet
3: Quake.net
4: Efnet
5: WebChat
Kaynak: "Efnet IRC'ers"
-
Dunyanin en buyuk kanali: #XDCC (irc.criten.net)
-
turQuaz'daki bayanlarin resimlerini bulabileceginiz album: http://www.pfft.net/album/album.php/cav ... C/turQuaz/

<font size=-1>[ This Message was edited by: Napoleon on 2002-09-26 05:35 ]</font>

crazyl0ve

Post by crazyl0ve »

K-Musti +r modunun ne oldugunu sormus hemen cevaplayalim...
Bir kanala +r modu kondugu zaman sadece Undernet kullanici adi olan kisiler o kanala girebiliyor, bir nebze join/part attacklarini vs. azaltmak hedeflenmisti sanirim bu mode eklenirken.

Decide``

Post by Decide`` »

Aspi bir yazdý pir yazdý. butun hincini aldi. :smile:.Bizde seni unutmadik aspi hep kalbimizde yasayacaksin. :smile:

turQuaz'daki bayanlarin resimlerini bulabileceginiz album: http://www.pfft.net/album/album.php/cav ... C/turQuaz/

Kendi Resmi yok ya þimdilik :razz: son olarak.

---------------------------------

[02:55] 13(`-cav): benimde
[02:55] 14(`Logic): neden noldu ?
[02:55] 13(`-cav): gay oda arkadasim
[02:55] 14(`Logic): pauhauhauhauhaa
[02:55] 13(`-cav): Championsun resmine asik oldu
[02:55] 14(`Logic): cav alemsin
[02:55] 13(`-cav): diyo o dudaklarla bana bi blowjob cekse
[02:56] 05(`Polic835): hauahauehaeuaheua
[02:56] 13(`-cav): baska bisey istemem
-------------------------
yarildik biz yarildik.
send angel

ChipdaIes

Post by ChipdaIes »

i am a romanian and I hello U ALL TURKISH BITCH PPLS
JOIN #FETE if u have something to say to me motherfuckers :smile:)))))
:smile:

Guest

Post by Guest »

Saol Crazylove tsk ederim...

aspirinn

Post by aspirinn »

Later sabah akþam forumumu bekliyon biri biþey yazsada konuþsam.Bu arada tamam abi kusura bakma özür dilerim.. :smile: Sana bu kadar ilgi yeter abisi.Þu resimler hakkýnda yorum yapmak istiyorum Cavalry küpen sagda :smile:) sanýrým öyle gözüküyo bende suç yok :smile: Thelegend Yakýþýklýymýþsýn :smile:) Kendine iyi bakýn.Babays.
Bui.
#TuRQuaz Ailesi.

taxi

Post by taxi »

* _Crater has joined #WiredPatrol
* _Crater is now known as BenGayim
* BenGayim is now known as Crater--

------------------------------------

Sana Hiç Yaþýkýyomu...

crazyl0ve

Post by crazyl0ve »

Selam,
Cav Romanyali arkadasin bizim icin yazdigi sevgi dileklerini buradan silmenin bir imkani varmi ? :smile:
Bir haberde benden +r modundan sonra simdide sadece oper'larin girebilecegi bir kanal modu daha ircu'ya eklenmeye basladi yada bu siralar eklenmis olabilir. Bu adresten bakabilirsiniz patch'e:
http://cerberus.key2peace.org/patches/i ... only.patch

Birsey degil Later...
Resimler ve album gercekten guzel olmus tebrik ederim Cav.
Gorusmek uzere
Cti

Napoleon

Post by Napoleon »

* Now talking in #a.c.l
* Topic is 'Ataköy Cumhuriyet Lisesi | http://www.AcL.Lisesi.com ( Ataköy 4. Kýsýmda Bulunan Okulumuz Özel Okul Gibidir. )'
* Set by X on Fri Sep 27 03:22:27
Regards,

Napoleon @ Undernet
"If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude."
=============================

Decide``

Post by Decide`` »

Romanyali arkadaslar baya sicak kanlilar.
Size yeni haber verim dedim.bu aralar sahte log vuryasi ortaya cikti.sahislar nickleri kullanýp sahte log yapiyorlarmis.dun arlington dan bir arkadas dedi.Diyor ki bana biri geldi x kanal benim dedi senin nickinin icinde oldugu loguda kanala pasteledi.
Komik olan taraf kanal blacklist de.hangi lamer bunu yapabilir anlamiyorum :razz: (ben biliyorum)
send angel

Guest

Post by Guest »

Decide senin ingilizce bildigini sanmiyorum ? :razz:
|{-musty

Guest

Post by Guest »

aspirinn abisi dedin tamam 2-3 yas buyuksun benden kabul aramizda bi sorun kalmadi heralde dimi? hadi optum :smile:

Decide``

Post by Decide`` »

On 2002-09-27 06:37, Later wrote:
Decide senin ingilizce bildigini sanmiyorum ? :razz:
|{-musty

Senin ismini vermiyecektim.ama tabi lamer lafýný duyunca hemen atladýn.hastasýn bu lafa ve lamerlik yapmaya.
Çok iyi derecede ingilizce bildiðim söylenemez.ama lamerliklerini anlatcak ve anlayacak kadar biliyorum.artýk býrak forumda millete sataþmayý.
Ýçimden geçiyor deme biþey ama rahat durmuyorsun hiç.
Artýk #turQuaz ada girmeyi kes.bir insan seni istemiyoruz dedimi utanýr ve girmez daha.
Soruyorum sana musti sen mi yaptýn yok valla ben yapmadým diyorsun.Demek ki herkes yalan konusuyor sen doðrudan ayrilmiyorsun.

Son olarak BÝR DAHA NÝCKÝMÝ HÝÇBÝR YERDE KULLANMA.yada KES SAHTE LOG ÝÞÝNÝ.
Türklerin adýný çýkarma sahtekar diye.
send angel

Guest

Post by Guest »

Decide Sana diyecek tek bi kelime yok. tamam?
Neyse ya sie et bu muhabbetleri bi kere olsun REAL ol Lanet Olsun Yemninim olsun ben yalan askini unuturum :smile:

Napoleon

Post by Napoleon »

<`Z> logic sen onu bunu býrakta bana söle ne olacak senin bu halin?
Regards,

Napoleon @ Undernet
"If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude."
=============================