*) ..:: Türkçe Forumlar ::.. (*

here you can make posts that do not belong in other forums
|2oY

selam

Post by |2oY »

herkese merhabalar..

uzun zaman sonra tekrar bir bakim dedim umarım keyifler yerindedir.. bu arada help kanalları arasında bu kadar tartışma yaratmanıza gerek yok sonuçta herkes bir amaç için bu işlere giriyor oda serverdaki Türk kullanıcılara yardımcı olmak, lütfen bu konuda polemik yaratmayalım.. :lol:
Sevgi ve saygýlarýmla.
Roy A.

OzzY

Post by OzzY »

Sayın Roy Bey,

Değerli fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler.
Saygın kişiliğinize herkesin önünde ne kadar hayran olduğumu tekrar belirtmek isterim.

Sizin yokluğunuzu fazlasıyla hissediyoruz, umarım ileriki dönemlerde IRC'ye daha fazla zaman ayırp, bizleri sizin gibi bir ustadan mahrum bırakmazsınız.

Saygılarımla
Ozan Güven aka OzzY

Who is a lamer? -> http://www.lamerism.com/

|2oY

Post by |2oY »

Sevgili Ozan Beyciğim,

Bu güzel iltifat ve düşÃ¼nceleriniz için öncelikle teşekkürü bir borç bilirim..

Bunun yanı sıra, sizin gibi bir üstadın 'da IRC gibi bir ortamda görmek ve o engin bilgilerinden tüm insanların faydalandığını görmekten memnuniyet duyacağımı, bunun yanı sıra yeni girişimlerle bu amacınızın kapsama alanını daha da genişleterek birçok insanı bilgilendirmenizi diler, başarılarınızı hem gerçek hem sanal hayatta devam etmesini temenni ederim..
Sevgi ve saygýlarýmla.
Roy A.

TheLegend

Post by TheLegend »

Iyi gunler sevgili ustadlarim Roy ve Ozan bey,

Bu forumlara pek girmem bilirsiniz ama sizin icin gireyim dedim. Ozan beyi IRC'de gormek gercekten ayri bir zevk. Ornegi az bulunur degerli insanlardan biridir kendisi. Bu arada turQuaz konusu gecmis yine, hala konusulduguna sasirdim, kanali eskiden kapatirlardi demis bir arkadas, o kanal bos oldugu icin kapatilmadi hicbir zaman, tabii eski turQuaz'dan bahsediyorum, su andaki arkadaslarla bir baglantimiz yok onlar ne yapiyorlar bilemem. Yardim kanali acmaniza sevindim, kolay gelsin.

Roy bey sizin gibi gencleri kanallarda gormek isteriz, lutfen, topitopluk yapmayin.
Sex is like hacking. You get in, you get out, and you hope you didn't leave something behind that can be traced back to you.
[ TheLegend WiLL _NeveR_ Die!.. ]

|2oY

Post by |2oY »

Siz varken bize düşmez, o topitopluk size ait TheLegenD beyciğim..
Sevgi ve saygýlarýmla.
Roy A.

Totrakan

Post by Totrakan »

fıtı fıtı fıtı..

çok konuştunuz çok..

:D :D
to beer or not to beer shakesbeer..

Dgkn

Post by Dgkn »

TheLegend wrote:Iyi gunler sevgili ustadlarim Roy ve Ozan bey,

Bu forumlara pek girmem bilirsiniz ama sizin icin gireyim dedim. Ozan beyi IRC'de gormek gercekten ayri bir zevk. Ornegi az bulunur degerli insanlardan biridir kendisi. Bu arada turQuaz konusu gecmis yine, hala konusulduguna sasirdim, kanali eskiden kapatirlardi demis bir arkadas, o kanal bos oldugu icin kapatilmadi hicbir zaman, tabii eski turQuaz'dan bahsediyorum, su andaki arkadaslarla bir baglantimiz yok onlar ne yapiyorlar bilemem. Yardim kanali acmaniza sevindim, kolay gelsin.

Roy bey sizin gibi gencleri kanallarda gormek isteriz, lutfen, topitopluk yapmayin.

ThelegenD...

Herhalde orada, "turquaz kanali bos oldugu icin kapatilmistir.." yazmiyor..

Benim demek istediðim eski turQuaz kanalinda bir problem yasanmis ise.. kanal bu sekilde bos býrakýlmazdý;
hic deilse kapatilirdi.. ki fazla problem olmazdý eskýden yakýndan takip ediyordum turQuaz.org portalini..

buarada Suanki Onceki turQuaz`a gelince;

Mehmet kanali ragorn iyi bir sekilde yonetebilecegini dusunup verdiyse bu kanalin bu hale gelmesinde bi nebze, Mehmet (cavalry)`ninde sucu vardir benim dusunceme gore..

Bu arada Ozan seni gormez olduk ÖSS bozdu seni valla :devil:

Dogukan
- Dgkn Slmz -

TheLegend

Post by TheLegend »

anladim, neyse zaten yeni turQuaz'la bir alakamiz yok, ne yapiyorlar hic bir fikrim de yok :) o dedigin arkadasida tanidigimi zannetmiyorum biz kendi kutumuzda takiliyoruz eskiler :) niye herkes nickimi TheLegenD diye yaziyo :P o ben awayken oyle, normali TheLegend :o) Roy bey en azindan sizin bunu bilmeniz gerekirdi, cok ayip cok.
Sex is like hacking. You get in, you get out, and you hope you didn't leave something behind that can be traced back to you.

|2oY

Post by |2oY »

Sevgili TheLegenD

ben seni hayattan away gördüğüm için, D yi d yazma ihtiyacı görmüyorum...
Sevgi ve saygýlarýmla.
Roy A.

cavalry

Post by cavalry »

...

TimSaH

Post by TimSaH »

#zurna kanalýnýn çok saçma bir biçimde 500 deðiþimi, istanbul, 35+, cadde, ayna ve daha bir çok türk kanalýnýn ara sýra suspendlenmesi hemde elle tutulur bi sebeb olmaksýzýn bunlarýn yapýlmasý. Biz diyorduk ki Leo türk düþmaný herhalde.. Ama #Zurna ya bulaþan Bobskc. Kanala suspend atýyor. Sonra kanala gelip yeni 500 için oylama yapýcam diyor. Böyle bir uygulama ben hiç görmedim duymadým. Hadi oylamayý yaptýn, o sýrada kanalýn 4 tane admini var. Onlardan birine verirsin. Bob naptý, 1 ay önce 100 access alan birine devretti :)

Undernet te Ne oluyor Allah aþkýna..!

No_FeaR^^

Post by No_FeaR^^ »

selamlar herkese , nasýlsýnýz ne var ne yok :) totra ve cemali öper adaþým legend'e selamlarýmý iletirim :) IRC dejanere oldu artýk kimse yok ,muhabbetler sýkýcý insanlar boþ.. ( sözüm meclisten dýþarý )... Ara sýra buraya yazmak bile herkesin bir arada olduðunun göstergesidir.. Herkes kendine iyi baksýn... Birbirine ulaþmak isteyen zaten ulaþýp iletiþimini koparmaz... :classic:
Hayat bir yarisa benzer hizli giden degil akilli giden kazanir....

Chunka

Post by Chunka »

Herkes burdaymýs yine valla. #zurna kime gecti :P
- #zT Regular - Undernet Webmasters -
http://vcd.bilgi.edu.tr
------------------------------------
BE DIGITAL SAVE RAINFORESTS

cavalry

Post by cavalry »

The game has just begun.. :-)

TheLegend

Post by TheLegend »

cavalry wrote:The game has just begun.. :-)
Burasi ne zaman ingilizce bolumu oldu :baaa: