Section Românã

here you can make posts that do not belong in other forums
DaNuTz

Post by DaNuTz »

Server romanesc *.undernet.org n-o sa vedetzi prea curand ... poate vreun server de afara cu admin roman deshi nu prea cred.

/me <g> :grin:

DaNuTz

Post by DaNuTz »

To Ghost^dog : T3 ?! you're joking right?!
Majoritatea serverelor de undernet sunt hostate de super provideri dar atata timp cat nu sunt prevazute cu firewall-uri undernet = weakest network. Parerea mea!!!

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

caesar
Location: Iasi @ .ro Real Location: Behind you! Sexual Orientation: Damn Straight!

Post by caesar »

Are glume in program omu` :smile:

kenv

Post by kenv »

On 2002-09-16 09:08, DaNuTz wrote:
Server romanesc *.undernet.org n-o sa vedetzi prea curand ... poate vreun server de afara cu admin roman deshi nu prea cred.

/me <g> :grin:

De unde esti tu asa sigur? /server undernet.rdsnet.ro

caesar
Location: Iasi @ .ro Real Location: Behind you! Sexual Orientation: Damn Straight!

Post by caesar »

RDS sukz! and apropo`.. http://www.parazitii.us vedetzi la articole, o parere despre irc la noi shi in alta parte.. multa bafta shi spor la benoclat.

<font size=-1>[ This Message was edited by: caesar on 2002-09-25 03:40 ]</font>

kenv

Post by kenv »

On 2002-09-25 03:27, caesar wrote:
RDS sukz!
<font size=-1>[ This Message was edited by: caesar on 2002-09-25 03:40 ]</font>

Eh... fiecare cu parerile lui. Eu zic ca o sa tina serverul.

Guest

Post by Guest »

I'm here :eek:)

caesar

Post by caesar »

Dupa aia, care au 55% din banda care o ofera la noi deja is in split shi vad sa se mai intoarca prea devreme. Oricum daca o sa fie acceptat, daca .. o sa stea pe el numa aia cu asl-uri shi "hekerii" de la sali de net, ceea ce o sa fie bine, o sa mai dispara o parte din ei cand o sa fie serveru` in split.
Vedetzi shi voi http://www.irc-junkie.org ultima stire care e acolo despre serveru` cu pricina.

ChipdaIes

Post by ChipdaIes »

Buna Ziua sau Seara Doamnelor Domnishoarelor si Tarphelor dupa caz va iau :smile:
Ba ce sa zic aici e cald e bine e frumos sau a fost acuma e cam frig si in rest toate bune si frumoase. Voi ce mai faceti cum mai e pe la voi.... a sau aici nu se discuta chestii de genu asta ? :smile:

caesar

Post by caesar »

Eh, se discuta shi din astea, mai ales despre morometzi care nu au altceva ce face acasa decat sa vina sa se rupa in figuri, semn ca is fraieri sigur. :smile:

Pey uite aci .. vremea tinde sa fie frumoasa :wink:

Care e faza ma nene, aia cu sektziunea lor in turka au mai multe de scris decat noi? ce au 2 perechi de oua sau care e faza? :wink:

ChipdaIes

Post by ChipdaIes »

Bai Caesare tu trebuie sa intelegi ca aici pe forumu asta si asa in general fiecare traieste in lumea lui acolo, nu are nici unu tangenta cu realitatea sau daca o are tot e paralel de aia m-am bagat si eu in seama cu vremea cu alea alea ca in rest nu ai ce sa discuti prea multe pe aici.
Si de turci sau ce ai zis tu acolo, pai aia poate au mai multe lumi decat avem noi sau poate ca plutesc mai mult .... cine stie :razz:

ChipdaIes

Post by ChipdaIes »

Si ca sunt nou si la inceput rezerv niste drepturi ca sa nu aud comentarii dupa aia.

- Orice greseala de scris sau de exprimare se poate datora oboseli sau grabii. Cer scuze anticipat si asta este.

- Je suis des excuses pour le mal fait par moi au sujet du problème de writh ou d'expirm

- Ich bin Entschuldigungen für irgendwie das Unrecht, das von mir über writh- oder expirmproblem gebildet wird

- Sono scuse per affatto il torto fatto da me circa scrivo o problema del expirm

- Soy apologías por el mal hecho por mí escribo alrededor o problema del expirm

- Eu sou apologies para o erro feito por mim escrevo aproximadamente ou pelo problema do expirm

Care are ceva de comentat o suge direct asa ca larevedere drum bun :smile:)

caesar

Post by caesar »

Nici o problema ma.. :smile: Stai calm in banca ta, ca daca ar fi sa ne luam dupa greshelile care se fac cred ca ash fi armat pina in dintzi shi sa imi fak dreptate :wink:

caesar

Post by caesar »

"Va rog, nu aberati! Scrieti politicos, ca si cum as fi eu la usa voastra, impreuna cu caii mascati si dricul cel vesel impodobit." .. HAHA

ChipdaIes

Post by ChipdaIes »

auzi ba da numai noi parlim pe aici, retu ce fac dorm ? :smile: