Section Românã

here you can make posts that do not belong in other forums
Razvanet

Post by Razvanet »

Mai acum nu stiu...fiecare cu parerea lui, daca vreti sa faceti ceva bine, daca nu nu....
Dream what you want to dream; go where you want to go; be what you want to be because you have only one life and one chance to do all the things you want in life.

slmshady

Post by slmshady »

Deci ... nu ma referam sa facem un canal de asl pls-uri si prostii din astea ... ma gandeam si io la ceva mai serios ... daca nu vreti sa dati mai .. atunci hai ne apucam si vorbim pe forum ... si daca sunt toti de acord sa facem un canal de al nostru pentru a vorbi si a necunoaste mai bine pe toti atunci scrieti aci pe forum si mai facem niste postari pana facem canalu :) ... cine ii de acord de acuma sa intre pe #Undernet.Ro ... iar daca nu va place numele canalului atunci ne alegem noi una :P .. mnoah pa si pussy mai vorbim noi si sper ca toata lumea o sa fie de acord :roll:

Razvanet

Post by Razvanet »

Vorbind un pic de romanii dupa undernet, nu vreu sa fac reclama aici, dar nush cati dintre voi frecventati canalul #romania ,foarte multii romani se intalnesc acolo...si chiar acum cateva zile a avut loc un takeover enorm, sincer nu am vazut asa ceva inainte...Aceasta duce la punctul ca tot un ROMAN a spart contul altui user cu access pe romania ca sa faca ceva asa, tinand cont ca romania este unul din cel mai mare canal dupa undernet, consider ce sa intamplat ca o mare rusine.

Au ajuns romanii sa isi faca take chiar la ei, macar puteau si ei sa faca pe alt canal....
Dream what you want to dream; go where you want to go; be what you want to be because you have only one life and one chance to do all the things you want in life.

kid

Post by kid »

Razvanet wrote:Au ajuns romanii sa isi faca take chiar la ei, macar puteau si ei sa faca pe alt canal....

Mentalitatea Romana, intr-adevar.

Razvanet

Post by Razvanet »

Cu alte cuvinte....ce incerci sa spui ? :x

\cpt\

Post by \cpt\ »

/me ROFL :lol:
captain me.

TopCat

Post by TopCat »

asa e romanul cand se plictiseste ... isi construieste o casuta frumoasa, apoi cand o termina ii da foc :lol:
Regards,
tc

\cpt\

Post by \cpt\ »

nu cred ca ai prins ideea lui kid... :wink:
captain me.

Razvanet

Post by Razvanet »

Sper, ca ideea lui kid nu a fost o insulta la adresa mea... :x

kid

Post by kid »

kid wrote:
Razvanet wrote:Au ajuns romanii sa isi faca take chiar la ei, macar puteau si ei sa faca pe alt canal....

Mentalitatea Romana, intr-adevar.

Imi pare nespus de rau ca nu ai prins ideea din prima, razvanet. Speram ca vei realiza ce-ai spus si te vei corecta intre timp, dar ma tem ca nimic ce eu pot spune in aceste momente nu te va ajuta sa realizezi ineptia pe care ai afirmat-o ceva mai devreme.

\cpt\

Post by \cpt\ »

TopCat wrote:asa e romanul cand se plictiseste ... isi construieste o casuta frumoasa, apoi cand o termina distruge casa vecinului, pentru ca el sa fie cel mai "smecher" :lol:

tc sper ca nu te superi ca ti-am schimbat putin textu, dar am facut-o ca sa inteleaga si Razvanet cum gandeste... (cum gandesc multi din Romania) :o
captain me.

kid

Post by kid »

Sa moara si capra vecinului atunci.

Razvanet

Post by Razvanet »

Probabil problema a fost ca am zis sa faca take in alta parte macar decat pe romania :lol: oricum daca insistati voi ceea ce nu cred ca e posibil pentru romani sa nu faca take deloc...eu nu cred ... :lol:

\cpt\

Post by \cpt\ »

Nu am avea de ce sa insistam, nu noi suntem cei care au deschis subiectul aceasta, ci tu. :wink:
captain me.

Razvanet

Post by Razvanet »

In fine ati insistat sa nu imi explicati exact, pana la urma mi-am dat seama. Si de ce ? Pentru ca nu cred ca romani vor opri vreodata abuzul...flood/spam....totdeauna va fi "cineva" care nu va respecta regulile si va abuza !!! :wink: