Section Românã

here you can make posts that do not belong in other forums
Insectuta

mercic TopCat-ule

Post by Insectuta »

Saliu TopCat si bine ai venit in Pisicaria noastra! Poate reusesti tu sa aduci un suflu nou, noi suntem cam obositi :oops:

Daca e vorba de o bere neagra, subscriu si eu! :lol:

Multam fain de urari, imi permitezi sa te urez si io? Da' tot asa tarziu :D

Insectuta

TopCat

Post by TopCat »

pai... sunt curios.. sa vedem care , ce , cum mai subscrie... poate facem o adunare generala a ircistilor din Romania :)
astept sugestii :roll:
Regards,
tc

Insectuta

Post by Insectuta »

Sunt de acord cu tine... si unde sa fie intalnirea asta? Eu am mai participat la ceva party-uri de internauti... si cu calculatoare si fara. Da' ii mai fain sa fie o iesire la munte... mai prin centrul tarii, sa ajunga cat mai multi!

Astept si eu alte detalii de la ceilalti scriitori in ale forumului acestuia, sectiunea romana! :)

Insectuta :xmas:

TopCat

Post by TopCat »

aaa... la munte ?? ce vrei sa zici ? :P
eu as prefera la mare :) plsssssssssss
hihihihi
Regards,
tc

Insectuta

Post by Insectuta »

Poi ce poti intelege prin... "la munte"? La Constanta? :P

Ziceam asta pentru ca sa vina cat mai multa lume... Da' daca tu vrei sa faci intalnirea la mare... no problem, trebe sa trimiti avionu' dupa mine, ca nu fac eu doua zile pe tren asa... de florile dalbe! :wink:

Insectuta :evil:

TopCat

Post by TopCat »

mpai... mocanita merge si noaptea... faci nani si te trezesti la mare :P
adica sa vedem cine se mai anunta si cadem noi de acord ce si cum :)
pana una alta un ********** ca trebuie :o
Regards,
tc

DarkRise

Post by DarkRise »

In primul rand va salut ... shi va felicit pt. ce ati facut aici !
In al doilea rand cred ca pe undernet s-au adunat o gramada de ripperi sau numa cei cu interese !

Eu cel putzin am fost un timp asha zis Helper ... chiar shi pe cs
shi am observat ca te ajuta la relatiile pe undernet dar restu ... userii care sunt ahsa zishii Hackeri te au in vizor !

Deci pana la urma Undernet a imbatranit prin o adunatura ( cam prea mare ) de looseri care nu mai shtiu pt. ce a fost creat undernetu'

In rest ce sa zic ... mai sunt catziva prieteni cu care mai vb pe undernet ... in rest vb pe alt server , nu dau nume ... dar akolo macar nu se shtie de flood shi bnc-uri shi alte prostii care pe undernet ii intereseaza pe toti !

Cam atat !

Respecte DarkRise - Razvan

evi|one

Post by evi|one »

hackerii nu pot sa iti faca nimic atata timp cat esti logat si +x. dupa cum vezi, undernet-ul se straduieste sa rezolve problemele. inca mai este lume pe undernet care se gandeste cum poate fi inbunatatit. cat despre retelele mici... ai dreptate, unde este mai putina lume sunt mai putini cei ce abuzeaza de serviciile care le sunt puse la dispozitie. problema este ca se pierde tot farmecul. IRC-ul a fost creat ca sa te puna in contact cu oameni cu culturi si mentalitati diferite. practic IRC-ul face lumea mai mica. bineinteles ca poti face un server IRC sa intre cei de la tine din cartier, dar nu asta e ideea.
I am a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

DarkRise

Post by DarkRise »

Da asa e ... dar in nici un caz nu mai e ca inainte , ma refer la faptul ca undernetu'l era folosit ca , chat , nu ca acuma , se arunca toti la help ca sa aiba "pile" pt. greutatile lor sa fie rezolvate shi sa se simta ei cu autoritate ...
Nu mai e ca altadata cand intrai doar pt. a te distra cu prietenii la un chat k-lumea !
Eu acuma stau aprox 12/24 pe Quakanet ... scuze daca fac reclama ... dare vreau sa zic ca acolo nu sunt asha zishii hackeri care te pica shi cele de genu asta !
Eu am k-nalul #Romania pe quakenet shi intra numai prieteni ... asta pt. ca pe quakenet nu pre intra useri pe romania ... este un server de gameri shi de chatteri :)

Nu sthiu ce sa mai zic ... pe undernet am 4 k-nale ... de pe vremea cand eram maniak de treburi d'astea cu bnc's r00ts shi shells :) emech , eggs shi tot felu' ... chestia e ca de la un timp chiar te plictisesti shi te intrebi ce ai facut pana akuma ,... NIMICA !

Yahoo MSGR e un perfect mod de a vb. cu cineva ...

SCUZE AGAIN de "reclama" !

cam atat !

Regards DarkRise - Razvan !

Insectuta

Post by Insectuta »

Mmmmm, ce plictis... sau aveti toti gripa? Eu de abia am scapat de ea, am trimis-o in lumea larga :)

Insectuta :oops:

kid

Post by kid »

DarkRise, poti oricand sa raportezi persoanele ce te-au floodat, daca le cunosti user@host-ul sau un canal pe care intra. Daca nu, vorbeste cu provider-ul tau de internet. ** Problem Solved? **

Insectuta

Post by Insectuta »

Saliu,

Am avut si eu probleme pe un canal cu niste boti de flood. Am trimis mail cu log si tot ce trebe la abuse@... si... nimic.

daca tu crezi ca se rezolva problemele in felul atsa, te inseli amarnic :(

Insectuta :cry:

DaNuTz

Post by DaNuTz »

boo ... new year ... ashtia :D

kid: wrong
1) in cel mai bun caz ia g-ine be un bnc, ceea ce cred ca nu te incanta.
2) chiar crezi ca daca te duci la un oper shi ii spui ca te floodeaza X itzi da g-line?

blah

./mofos

kid

Post by kid »

Insectuta wrote:Saliu,

Am avut si eu probleme pe un canal cu niste boti de flood. Am trimis mail cu log si tot ce trebe la abuse@... si... nimic.

daca tu crezi ca se rezolva problemele in felul atsa, te inseli amarnic :(

Insectuta :cry:

de ce nu ai intrat direct pe #zt sau #nastrand sa explici problema ?

kid

Post by kid »

DaNuTz wrote:boo ... new year ... ashtia :D

1) in cel mai bun caz ia g-ine be un bnc, ceea ce cred ca nu te incanta.
2) chiar crezi ca daca te duci la un oper shi ii spui ca te floodeaza X itzi da g-line?

*- Tradu-mi si mie ce ai vrut sa spui -*