Section Românã

here you can make posts that do not belong in other forums
MartYanu2

Re: Section Românã

Post by MartYanu2 »

Funny log:

<Dooku> am draci !
<Rabbit1> bine ca n`ai râie

MartYanu2

Post by MartYanu2 »

<@MartYanu2> tu stii ca eu am citit
<@MemeStoica> Ce
<@MartYanu2> am citit ultima opera a lui liiceanu
<@MemeStoica> Si ce dak ? :))
* MemeStoica is now known as TheEmperor
<@MartYanu2> foarte reusita sa stii, mi-a placut cum reuseste el sa puna in evidenta fenomenologia data de determinarea generala...
<@MartYanu2> asta mi s-a parut ceva exhaostiv
<@TheEmperor> :)) =)) zici ca esti Toparceanu asa vorbesti
<@MartYanu2> eu dupa ce am citit ultima lui opera mi-am dat seama ca scoate la lumina una dintre temele lui predilecte cum ar fi contingenra cum ar fi aporia moralitatii
<@MartYanu2> sau cum ar fi toate terminologiile in general chintesenta eternului feminin care scoate la lumina tot ce este mai frumos
<@TheEmperor> lol :))
<@MartYanu2> si tu stii ca a mai scos in 96
<@MartYanu2> foarte buna si aia
<@TheEmperor> da
<@MartYanu2> mi-a placut cum apodictic vorbim pune chintesenta lucrurilor in evidenta exaostiva a lumii...
<@MartYanu2> asta mi s-a parut o dingringolada totala as putea spune
<@MartYanu2> intelegi ce spun?
<@TheEmperor> da ma incerc
<@TheEmperor> :))
<@MartYanu2> lol
<@TheEmperor> =))

Xaifas

Post by Xaifas »

earth to martyanu ... ba nene ... explica acu si in romana ce ai zis ... ca iti tre 5 facultati sa intelegi wtf ai zis acol =)))))))) ROFL! :lol: :lol:
[url=irc://eu.undernet.org/uus][img]http://img380.imageshack.us/img380/1828/signaturejn6.gif[/img][/url]

Spidel

Post by Spidel »

doar la martyanu se poate intampla.
"A wise man writes down what he thinks, a stupid man forgets what he thinks, a complete idiot punishes himself for what he thinks."

MartYanu2

Post by MartYanu2 »

....O degringolada totala as putea spune

ezbolah

Post by ezbolah »

daca vreunul din anticii de prin anii 2002 - 2005 mai isi face din intamplare veacul pe aci dati de stiri si facem si noi un meeting ceva ... mai ne amuzam ... mai dam un kick ... un ban .. :devil:

Spidel

Post by Spidel »

aia s-au mutat pe Messenger.
"A wise man writes down what he thinks, a stupid man forgets what he thinks, a complete idiot punishes himself for what he thinks."

Xaifas

Post by Xaifas »

uite ca eu nu mam mutat .. is pe unet de prin 97 aproximativ ... dar am mai facut si pauze de luni de zile doar :P
[url=irc://eu.undernet.org/uus][img]http://img380.imageshack.us/img380/1828/signaturejn6.gif[/img][/url]

ezbolah

Post by ezbolah »

well mai sunt cativa totusi prin "viata" pe acolo si am vazut ca o parte din cei din vremurile bune mai umbla si pe aici... deci sunt sanse sa mai vada posturile
aici ma refer la etherfast , zmolensky , nIckmenza , kogito , R|P , si lista poate continua ( cand imi mai aduc aminte de cei ce erau odata )

Spidel

Post by Spidel »

da ei mai sunt, unii nu toti.

ezbolah

Post by ezbolah »

eu sper sa ii prind macar cu un pm si sa mai vb ca altadata cand era chiar amuzant pe aci ...
dupa o zi de ajutat pe toata lumea ne retrageam ca sa zic asa in lumea noastra plina de fun ... kickuri, banuri, mistouri si tot ce tinea de un timp distractiv ...
parca imi aduc aminte si de tine spidel ...

`Dj

Post by `Dj »

Martyanu, vezi sa nu te incarci de prea multa informatie ca nu e bine ;-)

/me pokes Spidel

Spidel

Post by Spidel »

hey Dj, ltns.

sirAndrew

Post by sirAndrew »

omg Dj mai traiesti maestre...am crezut ca ne-ai parasit.
sirAndrew @ Undernet.org

8 years on this forum and i'm still the #1 poster around.

`Dan

Post by `Dan »

Huh , aiurea vorbe o sa zic dar enervanta babaciune Eenie asta se baga ca musca in fundul iepii :oops: :oops: :oops:
#Nastrand and #Class member.