Section Românã

here you can make posts that do not belong in other forums
caesar
Location: Iasi @ .ro Real Location: Behind you! Sexual Orientation: Damn Straight!

Post by caesar »

Bine ma nene, da mai degraba sa vina in tzara daca e plecat peste hotare, va intalnitzi, vo datzi in gura shi pe urma care pierde face cinste un o naveta de bere sau de ce cadetzi voi de comun acord :grin:

DaNuTz

Post by DaNuTz »

leet leet leet :grin: :grin: :grin:

Chiar ma ... da' despre ceva normal nu putem discuta shi noi? Asha macar la mishto sa facem shi noi multe post-uri poate ne ia lumea la ochi.

phhhh

DaNuTz

Post by DaNuTz »

lol caesar

/me bored big time

TopCat

Post by TopCat »

aaa... era o vorba... bine ati venit... usa e mereu deschisa... in amandoua sensurile.
Cine are ochi sa auda :razz:

DaNuTz

Post by DaNuTz »

hai ba dreaku mai zicetzi ceva ca n-am ce face shi aberez shi io p-aici :grin:

l8er mofo's

caesar
Location: Iasi @ .ro Real Location: Behind you! Sexual Orientation: Damn Straight!

Post by caesar »

hai sa jucam nishte tenis de camp ma :smile:

Insectuta

Post by Insectuta »

Salutare,

Am venit cu un subiect, mi s-a dat un raspuns. Dar... hai sa fim seriosi, lumea mirc-ului e plina de probleme, intrebari, nelamuriri...
In loc sa ne injuram aici, sa ne dam in cap unul la altul, pe motive mai mult sau mai putin puerile, de ce sa nu deschidem subiecte interesante? Ca pana la urma se va ajunge la injurii, asta e clar... dar macar sa facem ceva... Orice persoana castigata e un punct in plus.
Da, poate ca sunt buturuga mica... cine stie? Dar daca ma ajutati si voi... poate iesi ceva frumos.
Ce ziceti... batem palma? :smile:
Ah, am mai vazut o figura noua aici... cineva care zicea ceva de usa deschisa in ambele sensuri... hai sa facem ca usa sa se deschida selectiv :smile:

Insectuta

caesar

Post by caesar »

Haha, esti de la Batem palma? :smile: Cam dai impresia ca esti de la emisiunea aia de la tv shi asta inseamna ca e reclama :grin:

Sunt de aceiashi parere, cred, adica nu imi place sa vad numa porcarii, sa vad in schimb ceva k lumea. Ce ziceti?

Ghost^dog

Post by Ghost^dog »

big man

Insectuta

Post by Insectuta »

Haha, caesar, nu sunt de la batem palma, nu pot pentru ca sa il sufar pe tzacanitul ala de dan negru. Glumele lui is nesarate...
Mai bine ma uit la un film la TCM sau... chat-uiesc cu spor, na :smile:))

Insectuta

caesar

Post by caesar »

Haha, glumeam :smile:
Adevarat ca nu prea are haz omu, da ce vrei, ata ete.

caesar

Post by caesar »

Sa fie linishte! Shi se facu linishte! :grin:

caesar

Post by caesar »

Due a public request I've removed this :razz:

<font size=-1>[ This Message was edited by: caesar on 2002-10-15 11:17 ]</font>

Insectuta

Post by Insectuta »

Servus tuturor,

Uite ca s-a mai facut ceva pe Campia Undernetului. Nu ma puneti sa va explic, ca mi-ai prins circumvolutiunile... Da' ii dau eu de cap.
Mai bine mergeti singurei si cititi articolul de la http://www.undernet.org/show_news.php?main_n_id=36
Dupa aceea, va rog sa imi explicati si mie ce e cu raw 330:*: .......
N-am reusit sa descifrez pana acum.

Numai bine, bafta la scoala si la baut ceaiuri fierbinti, fratilor, ca a venit iarna!

Insectuta :smile:)

caesar

Post by caesar »

Pt. cei care shtiu un gram de engleza, sau macar banuiesc ce e aia, cititzi: http://www.irc-junkie.org/ despre shtirile alea pe care unii zvonaci le impart ca pe painea calda :smile: