Section Românã

here you can make posts that do not belong in other forums
caesar
Location: Iasi @ .ro Real Location: Behind you! Sexual Orientation: Damn Straight!

Post by caesar »

Pentru faza cu raw-u` care nu au inteles despre ce e vorba: http://www.irc-junkie.org/news/arc8-2002.php shi apoi vedetzi la New RAW for Undernet. :smile:

Insectuta

Post by Insectuta »

Multam fain, caesar, m-am lamurit... Ma rog, a fost o chestie cumplet noua pentru mine si habar nu aveam. Acuma sunt edificata! M-am gandit totusi ca subiectul acesta mai intereseaza si pe altii.

Insectuta :smile:

caesar
Location: Iasi @ .ro Real Location: Behind you! Sexual Orientation: Damn Straight!

Post by caesar »

Pentru putin, mi-a facut placere. :smile:

caesar

Post by caesar »

boooooring.. ;]

Insectuta

Post by Insectuta »

caesar, nu ai citit legea lui Pruteanu? Vorbeste romaneste, ca aici e pentru romani!
Asa ca... plictisealaaaaaaaaaaaaa!

Insectuta :razz:

caesar

Post by caesar »

Buna seara dragii mei, cineva credea ca am ramas fara ideei? :smile:

Insectuta

Post by Insectuta »

Vad ca au inceput sa se scrie si poezii pe aici... pe cand romane?

Insectuta :smile:

caesar

Post by caesar »

Ahh.. the things I do for money :smile:

tot^

Post by tot^ »

Îmda dupã cate ziceþi ºi faceþi vã mai întrebaþi de ce G-Line moka ? Uite de aia ca dacã este o zi în care sã nu floodaþi pe cineva e Craciuniu sau Revelionu când sunteþi în cap de beþi !!! Oricum baftã ºi la mai mare sunteþi tari ...
Tot^

caesar

Post by caesar »

shi se mai scula unu` :grin: buna dimineatza :grin:

Insectuta

Post by Insectuta »

Salutare,

Uite ca s-o mai trezit cineva... Si, dupa cum spuneam, suntem balcanici, a dat cu... bota in balta! Nu de alta, da' se apropie craciunul, fratilor, si... iara o sa fim beti! Macar atunci sa mai lasam si noi flood-urile si sa ne mai scuteasca si ei de gline sai kline...
Hahaha, din fericire eu nu ma pot imbata, ca... imi trebe cam multi din aia ca banii! Si de unde nu e, nici Dumnezeu nu cere :smile:
Noah, ca sa zic ceva bun acia... imi spune cineva care e diferenta dintre g-line si k-line?

Insectuta, vitoare Drosophila Melanogaster (daca o lua salarul) :razz:

kenv

Post by kenv »

Noah, ca sa zic ceva bun acia... imi spune cineva care e diferenta dintre g-line si k-line?

K:line - Este o "linie" setata in configurarea serverului care te impiedica sa te mai conectezi/sa folosesti (la) acel server.

G:line - Este e o "linie" care te impiedica sa mai te conectezi/sa folosesti (la) oricare dintre serverele retelei (in cazu nostru Undernet.org)

------

Daca ai K:line pe un server nu poti sa te mai conectezi la acel server.

Daca ai G:line nu poti sa te mai conectezi la nici un server de Undernet.

caesar

Post by caesar »

mai mai, ce lamurire ca la carte a trantit colegu` :grin:

LiNuX[el]

Post by LiNuX[el] »

Ba oameni buni, lasati naibii flood-urile si ecãrelile la o parte, mai bine spuneti-mi daca ati incercat vreodata sa d/l'atzi 2 ISO-uri de 700 MB pe dial-up..... :) Buahahahh
LiNuX[el] cel tembel :)

caesar

Post by caesar »

Ce modem ma? Sa nu zici ca de 56 shi de la noi din tzare pe o conexiune Xnet sau o alta abureala din asta ieftna.. ca daca asha e chiar ca eshti dus umpic :]