Section Românã

here you can make posts that do not belong in other forums
Spidel

Post by Spidel »

Ei bine, cel mai bine e sa intrii pe #usernames in caz daca nu ai facut asta si sa fii ajutat acolo online, in orice caz, daca ai trimis e-mail la X@undernet.org de pe o alta adresa de e-mail noua cu informatiile username-ul tau e in regula (formularul acela de pe http://cservice.undernet.org/docs/ email-ro.txt sau email.txt cu informatiile username-ul tau) la asta ma refeream. atunci vei primi cu siguranta un raspuns in maxim 24 de ore.
"A wise man writes down what he thinks, a stupid man forgets what he thinks, a complete idiot punishes himself for what he thinks."

Cristi

Post by Cristi »

Mersi. Am fost si pe usernames si au zis sa tr mail la x@undernet.org cu date despre user si mai multe.am tr da vad ca nu am primit nimic inca si se fac 24 h.Sper totusi.
Cristi.users.undernet.org

Spidel

Post by Spidel »

n-ai pentru ce, cu siguranta vei primi un raspuns pozitiv, daca totul e in regula ;) Success.
"A wise man writes down what he thinks, a stupid man forgets what he thinks, a complete idiot punishes himself for what he thinks."

Cristi

Post by Cristi »

Astept de 48 h si nici un raspuns. Or fii asa ocupati?

Spidel

Post by Spidel »

Pai daca inca nu ai primit nici un raspuns, intrii pe #usernames si se va verifica daca intradevar am primit e-mailul tau.

Cristi

Post by Cristi »

asta o sa fac acuma

Cristi

Post by Cristi »

Cica nu sunt membri X online.. sa revin in cateva h. belea

Spidel

Post by Spidel »

Ei bine, daca ti s-a spus sa te reintorci peste cateva ore, atunci asa vei face, dimineata rar gasesti cineva care poate sa te ajute.. sunt foarte putini X@ care raspund la multe e-mailuri si asa mai departe, trebuie sa ii intelegi :) si nu uita ca mai au si viata lor. ai rabdare ;)

Davidoff

Post by Davidoff »

Sau nu-i intereseaza de faptul ca un user are cu adevarat nevoie de ajutor. Ii doare pe undeva pe ei ca asta si-a pierdut userul. Il cunosc pe acest tip Cristi, dupa canalul #idlerpg. Cu adevarat este userul lui.
Apropo Cristi, zburchi a furat si userul lui zmeu dupa #bucuresti acum 2 ani parca si a facut tot felul de prostii cu canalul, deci sa te astepti la orice din partea lui.

PS: Ti-ai rezolvat problema cu userul? daca nu , ia-ti gandul ca cei de la usernames nu te vor ajuta.
The Godfather

Cristi

Post by Cristi »

Davidoff wrote:Sau nu-i intereseaza de faptul ca un user are cu adevarat nevoie de ajutor. Ii doare pe undeva pe ei ca asta si-a pierdut userul. Il cunosc pe acest tip Cristi, dupa canalul #idlerpg. Cu adevarat este userul lui.
Apropo Cristi, zburchi a furat si userul lui zmeu dupa #bucuresti acum 2 ani parca si a facut tot felul de prostii cu canalul, deci sa te astepti la orice din partea lui.

PS: Ti-ai rezolvat problema cu userul? daca nu , ia-ti gandul ca cei de la usernames nu te vor ajuta.

Salut baietzi. Am uitat sa mai intru si pe aici :D !Problema cu useru Cristi am rezolvat-o dupa aproape 3 saptamani, am dat mailuri peste mailuri , demonstratii peste ..., ma saturasem! Norok ca mai aveam catziva prieteni helperi care au grabit sa citeasca cei de la Cservice mailu meu ca asa stateam 2 luni.
Zburchi ala e un mare lamer.
pana l-a urma s-a kkt pe el de domeniu care l-a furat unde aveam eu useru ca l-am schimbat pe domeniu meu acuma legal .ro si-i dau la mumu.
Sunt catziva baietzi la Cservice din Ro care chiar m-au ajutat. Le-am dat loguri de acuma 1 an si ceva de 6 luni si tot asa. oricum parerea mea ca helperu ala care ia zis lu Zburchi de mailu meu fac pariu ca a spus si la alti la fel! Pariu ca e roman si e pe mana cu Whitehat . kk`mas pe ei de lameri.

Va salut.

Irku

Post by Irku »

cum a trecut timpul! :)

Spidel

Post by Spidel »

lol da a trecut si inca mai trece :roll:

sirAndrew

Post by sirAndrew »

El se referea la altceva, dar ma rog :)
sirAndrew @ Undernet.org

8 years on this forum and i'm still the #1 poster around.

DjChulo

Post by DjChulo »

sirAndrew wrote:El se referea la altceva, dar ma rog :)

La ce se referea? :roll:
[url=http://DjChulo.ro][img]http://img374.imageshack.us/img374/6561/djchulologo2po9.jpg[/img][/url]

Spidel

Post by Spidel »

lol, daca se referea la altceva probabil ar fii spus si el ceva, cred sau habar n-am, god knows :whatsthat: