Section Românã

here you can make posts that do not belong in other forums
mwx

Post by mwx »

Nici barbatii nu sunt chiar niste ingeri, poate ca sunt mai sensibili decat femeile :satisfied: , dar nu sunt mai straluciti ca ele.Cred ca asta a farmecul vietii..studierea unora de catre ceilalti...Oricum imi plac femeile :lol: asa cum sunt ele.<e doar o parere>
Regards, Lomax.

Getodacul

Post by Getodacul »

mwx si mie imi plac femeile... numai ca daca ne referim la media inteligentei.. femei versus barbati....
Cate femei au fost genii cunoscute? Putine... Eu personal cunosc o singura femeie care a facut ceva in folosul stiintei... Marie Curie(nu uitati ca nu a facut singura nimic, ci alaturi de sotul ei). Poate mai sunt dar sunt maxim 1% din total...
[img]http://www.geocities.com/yukfoitdfhsedrtewr645756hbfgt765/tancul.jpg[/img]
Drive defensively; buy a tank.

mwx

Post by mwx »

Ai dreptate Getodacule:)..sunt perfect de acord cu tine, insa..nu putem trai unii fara altii, de fapt cred ca suntem dependeti unii fata de altii, dar ne e greu sa recunoastem acest lucru, cel putin pentru majoritatea dintre noi.Insa, da,..intr-adevar cele mai multe genii au fost de natura masculina, de altfel daca stau sa ma gandesc bine :p, nu retzin nici un nume maretz de femeie din istoria oricarui domeniu(-a nu se intelege ca stiu tot din toate domeniile-).La fel si cele mai mult inovatii au fost facute de catre femei.
P.S. nu vreau sa se schimbe nimic din ce a fost pana acum! :lol:
Regards, Lomax.

mwx

Post by mwx »

cele mai multe inovatii ->>>> ***facute de catre barbati*****
Cred ca mi-e gandul mereu la femei..si de-aia s-a strecurat acea gresala :)/sorry/
Regards, Lomax.

Dude

Post by Dude »

Nu credeam ca nimeni nu recunoaste un canal de 900 de drone... asta era cu ultimul log postat de mine, ca sa raspund ironicelor intrebari...

Daca e cineva interesat in a ma ajuta sa pun bazele unei comunitati (si stie php SAU mIRC scripting SAU c++ SAU Visual Basic SAU macar plain html), il rog insistent sa intre intai pe http://underworld.dap.ro/for/index.php si apoi sa imi dea mail la irku@go.ro
Comentariile vor fi ignorate, ca de obicei...
:(

a... imi spune cineva PLS ce e gresit aici?

"Esti al
<?
$counter = fread(fopen($filename, "r"), filesize ($filename));
$counter++;
fwrite(fopen($filename, "r+"), $counter);
$counter=strval($counter);
echo($counter);
?>
-lea vizitator."

unde counter.txt e in acelasi director si are chmod 777
Last edited by Dude on Thu Mar 04, 2004 4:18 pm, edited 1 time in total.
Dudes & dudettes

caesar
Location: Iasi @ .ro Real Location: Behind you! Sexual Orientation: Damn Straight!

Post by caesar »

Din ce vad eu nu e declarata variabila filename. :) Un site cu multe chestii interesante e asta. Eu unul zic ca merita vizitat.
Blame not on stupidity what is best explained by ignorance..

evi|one

Post by evi|one »

Scriptul ala e cam stupid. Contorul e incrementat si cand faci refresh la pagina. O sa ajungi la cifre astronomice, la care vizitatorii paginii vor zambi ingaduitor.
I am a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

sirAndrew

Post by sirAndrew »

mwx tata ce spiritual esti in gandiri cand vine vorba de femei :)))) lasa vrajeala shi e valabil shi pt getodacul pt ca, o femeie poate face orice dintr-un baiat daca e bine dotata fizic shi putin psihic! hehe cred ca de aici ti se trage misoginisul getodacul....ma rog dar cine sunt eu sa vb nu?! :devil:
sirAndrew @ Undernet.org

8 years on this forum and i'm still the #1 poster around.

Getodacul

Post by Getodacul »

sirAndrew da bine sunt misogin! si? totusi care e problema? Pana la urma fiecare gandeste ce vrea... bine sau rau. Totusi e bine ca barbatii gandesc.... femeile mai mult cu instinctul.Vorba aia...: Cand o femeie nu stie ce sa faca incepe sa se dezbrace!
O sa citez cateva motive pentru care e minunat sa fi barbat:
1. Putem manca o banana fara ca nimeni din jur sa se gandeasca la porcarii.
2. Convorbirile telefonice se sfarsesc in 30 secunde.
3. Ne putem pisa oriunde.
4. Cei din jur nu se intreaba daca avem ceva impotriva sexului oral.
5. Ideea unui joc video in care masacrezi un catelus ne amuza.
6. Lumea nu se opreste din povestitul unui banc scarbos cand trecem pe langa ei.
7. 80 % timp mai putin petrecut in baie.
8. Fundul nostru nu e un factor hotarator in timpul unui interviu de angajare.
9. Intelegem umorul.
10. Putem sa devenim arbitru, popa, presedinte.
11. Rochie de mireasa : 1000 euro, chirie smoking : 50 euro.
12. Putem sa ne cumparam un prezervativ fara ca farmacistul sa-si inchipuie cum aratam in pielea goala.
13. Lenjeria intima te costa 50.000 in loc de 500.000.
14. Nu trebuie sa te razi mai jos de beregata.
15. Poti spune orice fara sa-ti pese ce gindeste lumea.
16. Poti fi tata zilnic daca vrei, fara sa trebuiasca sa astepti 9 luni.
17. Daca-i cald poti sa-ti deschizi camasa fara probleme.
18. Convorbirile telefonice cu prietenii tai dureaza mai putin de 60 de secunde.
19. Poti sa-l admiri pe Bruce Willis, fara sa mori de foame ca sa arati ca el.
20. Mecanicii nu te fac prost.
Si ar mai fi dar am ocupat deja mult loc... Fragmente preluate de pe site-ul http://www.resursadefun.ro

sirAndrew

Post by sirAndrew »

/me isi cere scuze :) nu am privit problema din punctele alea de vedere
sirAndrew @ Undernet.org

mwx

Post by mwx »

Andrew:) esti genul de om modest care nu zice nimic, nu iese in relief cu nimic, dar sunt convins ca in realitate rupi inimile femeilor:), las ca stiu eu. Getodacul are dreptate, dar tot imi plac femeile :rambo: heh.
Regards, Lomax.

Getodacul

Post by Getodacul »

mwx si mie imi plac femeile.... sunt bune la casa omului... Fac curatenie, produc placere, cateodata sunt bune si ca televizor(vorbesc chiar mai mult ca televizorul). Femeia e un animal de casa excelent! Ramane sa o invat sa latre si sa muste! Sa poata pazi si casa!

sirAndrew

Post by sirAndrew »

lol Getodacul daca zici tu aja o fi dar eu nu consider femeia animal de casa....cu asta chiar ca nu sunt de acord! e pararea ta hi poti sa ramai cu ea pt ca pe mine nu prea afecteaza cu nimik!
mwx nu-i chiar asa :wink: lol dar daca nu am op pe nici un canal de help(nu ca ash ajuta prea mult sau ca as sta pe multe chanuri de help) ca tine asta nu inseamna ca nu ies in evidenta cu nimik....Btw cand esti online mai da shi tu un /whois sirAndrew sirAndrew vezi daca sunt online ca vreau sa stam la un pahar de vb :D n-am mai vb de cam multicel...
sirAndrew @ Undernet.org

KoGiTo

Post by KoGiTo »

Salutari =)
As vrea sa stiu si eu de ce s-a ajuns asa departe,Incat nici ca se mai pomeneste de Undernet pe forumul asta =) Sau va place sa fiti/fim tot atat de bine priviti ? Bine ca nu inteleg altii limba noastra..ca mult e dulce si frumoasa.
Dragii mei,Si mai ales dragele mele :lol: ,Propun sa organizati aceste discutii pe un alt forum,Special destinat pentru aceasta. ok ? :devil:
Merci mult =)
Toate cele bune =)
Dubito Ergo Cogito , Cogito Ergo Sum !

Getodacul

Post by Getodacul »

Kogito` tu banuiesc ca vorbesti ce vrei cu cine vrei unde vrei! Noi de ce n-am face la fel? Daca erai administrator sau moderator al topicului iti intelegeam iritarea dar asa? Ti-a cerut vreun moderator ajutorul? Chiar daca ti la cerut... si ce daca? Nu-ti place, nu citi!