It is currently Wed Apr 01, 2020 7:44 pm

All times are UTC [ DST ]

Page 5 of 129 [ 1931 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 129  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: Sun Apr 21, 2002 11:54 am 

Arkadaslar forum a yazi yazarken turkce karakter kullanmasaniz rahatlikla okunabilse nasil olur...

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 21, 2002 1:08 pm 

Selam,Ya Konun Ne Oldugun Anlamadým Simdi Bir Cok Konu Hakkýnda Düsüncelerimiz Ortaya Atýyoruz Ama Onu Tam Acýklýga Kavusturmadan Bashka Bir Konuya Atýlýyoz Bence Bir Konu Bitmeden Digerine Atlamak Sacma Oluyor Konu Lamer'lýkten Aclýyor Cservice'den Aclýyor Hangisi Hakkýnda Düþüncelerimiz Söylecegýz :smile: Ben Ýkisinde Bi Catý Altýnda Toplamaya Karar Verdým :smile: Bu Formda Adý Gecen Eleman K-musti Kendisi Daha Cocuk Sahsen Tanýyorum Cocukcul Duygularla Hareket Edýyor Ve Cok Gereksiz Bir Konu Konusmaya Býlem Degmez.. Ve Sahýslarý Elestýrmekte Biras Yanlýs Olur Galiba
Cservice Hakkýnda Yorumlarým
Bence Undernet IRC Türklere Bir Güven Yoq Bu Güvensizligin Neden Kaynaklandýgýn Býlemýyorum Eger Turk'um Dedýn mý Hemen Barbar Diyor Vs.. Cok Sehyler Daha Diyorlar
Saygýlarýmla Exe WJHEZ

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 21, 2002 1:16 pm 

Quote:
On 2002-04-21 06:40, aspirinn wrote:
Merhabalar ;
Baþka Bir Tartýþma Konusu.Cservice de Uðraþýp Yardým Edenler Var Ama Hak Yerini Bulmadýgýna Ýnanýyorum.Örneðin bluexpres Arkadaþým Ve Cservice de Elinden Geldigi Kadar Yardým Etti Ama Hakký Yenildigine Ýnanýyorum. :cry: Ve Artýk Pes Etti Ve Kanala Girmez Oldu Bunun Tek Sebebi Bence Türk Olmasýdýr.Ondan Sonra Gelen Yabancý Uyruklu Ýnsanlarýn Hepsi O Kanalda Axx Ve Op Oldu.Cservice de 1 Sene Çalýþýrsýn Ama Seni 2 Saatte Harcanýlýrsýn Bu Benim Görüþümdür.Teþekkürler..

Eðer böyle birþey olsaydý orda hiç bir Türk @ olamazdý.Orada eriþim'i bulunan Türk'ler var.Hak edersen hakkýný verirler.Cservice'de helper olmak bazen 3 ay bazen 1 yýl bazende daha uzun sürebilir.
Kimbilir belkide cservice admin'larý performansýný beðenmemiþlerdir.Ýllada cservice'de yardým eden herkes eriþim sahibi olacak diye birþey yok.
ve orada eriþim almak için yardým edersen çok uzun süre beklersin.Senin anlattýðýna göre o arkadaþýnda eriþim için yardým ediyormuþ demekki..

Saygýlar.

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 21, 2002 4:30 pm 

On 2002-04-21 06:36, infern0 wrote:
Bir sorum olcaktý Hackerlik Türkiye'de serbest galiba
>
hayir degil.
>
baþbakanlýðýn bilgisayarlarýna da girsen anayasada böle bir yasa yok.
>
anayasada boyle bir madde var. Kamu kurum ve kuruluslarinin gizlilik maddesi esasi, + ki$iye ozel gizlilik yasasi, yani kisacasi internette baskasinin bilgisayarina girersen su kadar sene hapis yada su kadar para cezasina carptirilirsin diye bir ceza yok ama esnek yapilmis diger cezalar ile cezalandirilirsin, ki bu cezalar 3-5 yil hapis`e kadar gidebilir.
>
Yani Bir Yerlere Zarar Veren Hackerler Hapise Atýlabilirmi??
>
evet, cevap verdigim gibi..
>
*** INFERN0 ***

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 21, 2002 4:38 pm 

On 2002-04-21 06:40, aspirinn wrote:
Merhabalar ;
>
Selam
>
Baþka Bir Tartýþma Konusu.Cservice de Uðraþýp Yardým Edenler Var Ama Hak Yerini Bulmadýgýna Ýnanýyorum.
>
Hayir, kimsenin hakki yenilmiyor. Ki$iler oncelikle kendilerinde arasinlar sucu.
>
Örneðin bluexpres Arkadaþým Ve Cservice de Elinden Geldigi Kadar Yardým Etti Ama Hakký Yenildigine Ýnanýyorum. :cry: Ve Artýk Pes Etti Ve Kanala Girmez Oldu Bunun Tek Sebebi Bence Türk Olmasýdýr.Ondan Sonra Gelen Yabancý Uyruklu Ýnsanlarýn Hepsi O Kanalda Axx Ve Op Oldu.
>
O bu yuzden cservicede op olmadi, yada access almadi, cunku op olmak icin yada access almak icin yardim ederseniz asla ve asla bunda basarili olamazsiniz. Yardimi, insanlara yardim etmekten zevk aliyorsaniz yapin, access almak icin degil. Ben kendi adima soyluyorum. Hic bir access almak icin yardim ettigine inandigim Turk cservicede op olamaz ben cservicede oldugum muddetce.
>
Cservice de 1 Sene Çalýþýrsýn Ama Seni 2 Saatte Harcanýlýrsýn Bu Benim Görüþümdür.
>
Gorusune saygiliyim, ama yaniliyorsun.
>
Teþekkürler..

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 21, 2002 4:41 pm 

On 2002-04-21 06:54, Astronomy wrote:
Arkadaslar forum a yazi yazarken turkce karakter kullanmasaniz rahatlikla okunabilse nasil olur...
>
Ayni fikirdeyim, zaten istesemde Turkce yazamam :smile:
>

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 21, 2002 4:49 pm 

On 2002-04-21 08:08, Wjhez wrote:
Selam,
>
Selam
>
Ya Konun Ne Oldugun Anlamadým Simdi Bir Cok Konu Hakkýnda Düsüncelerimiz Ortaya Atýyoruz Ama Onu Tam Acýklýga Kavusturmadan Bashka Bir Konuya Atýlýyoz Bence Bir Konu Bitmeden Digerine Atlamak Sacma Oluyor Konu Lamer'lýkten Aclýyor Cservice'den Aclýyor Hangisi Hakkýnda Düþüncelerimiz Söylecegýz :smile:
>
$ahsen ben ayni anda bir kactane konunun tartisilmasinda bir sakinca gormuyorum, aslinda su anda tartisilan bir konu yok ortada oyle konusuyoruz, $u forum biraz yerlessin o zaman tartismaya baslariz.
>
Ben Ýkisinde Bi Catý Altýnda Toplamaya Karar Verdým :smile: Bu Formda Adý Gecen Eleman K-musti Kendisi Daha Cocuk Sahsen Tanýyorum Cocukcul Duygularla Hareket Edýyor Ve Cok Gereksiz Bir Konu Konusmaya Býlem Degmez..
>
Ben zaten bunu soyledim.:smile: ve ona lamer demedim sadece kucuk cocuk dedim.
>
Ve Sahýslarý Elestýrmekte Biras Yanlýs Olur Galiba
Cservice Hakkýnda Yorumlarým
Bence Undernet IRC Türklere Bir Güven Yoq
>
Hic kimseye guven yok, sadece Turklere degil.
>
Bu Güvensizligin Neden Kaynaklandýgýn Býlemýyorum Eger Turk'um Dedýn mý Hemen Barbar Diyor Vs.. Cok Sehyler Daha Diyorlar
>
$ahsen bana bi tane cservice opu, yada access olan kisiyi goster barbar diyen, ben konu ile ilgilenicem ama durust olmak gerekirse kimsenin barbar diyebilecegini sanmiyorum oyle dusunebilirler fakat diyemezler.
>
Saygýlarýmla Exe WJHEZ
>
Sevgiler
>

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 21, 2002 6:36 pm 

On 2002-04-21 12:07, crazyl0ve wrote:
Selam,

Ya en son kanal ismi hakkýnda karar kýlmaya çalýþýyorduk... #turQuaz isminden baþka fikri olan varsa lütfen paylaþsýn eðer yoksa biran önce bu kanalý açalým...
>
Kimseden cit cikmiyor, isim #turQuaz olsun bari.
>

Sevgiler

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 21, 2002 8:19 pm 

>Cavalry
$ahsen bana bi tane cservice opu, yada access olan kisiyi goster barbar diyen, ben konu ile ilgilenicem ama durust olmak gerekirse kimsenin barbar diyebilecegini sanmiyorum oyle dusunebilirler fakat diyemezler.>
Cavarly Dusunmesi Yeterli Degil mi Senin Biri Hakkýnda Ýyi Dusuncelerin Olmadýgý Zaman Ona Nasýl Yaklaþýrsýn? Tabiki Soguk Sýcak Degil.. Neden Dusunuyorlar Sonuca Burasý Sanal Alem Bir Ayrýmcýlýk Var Bunu Sen Býsde Daha Iyý Býlýyorsun Ama Sorun Olmas Nede Olsa Katlanmak Zorundayýz....
Bu Kanal Ne Kanallý Ya #Turquaz Ne Ýse Yarýyacak Bu Kanal:) Hersehy Turkýye Icýn
Sevgý Ve Saygýlarýmla Exe WJHEZ

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 21, 2002 8:26 pm 

New Topic Yaptým :smile: Tüüü oLSun Nede Olsa Yabancý Yoq :smile: Hepimiz Kardehs Sayýlýrýz
Kusura Baqmayýn Ama Kusura Sünnetci Bakýyor :smile:
Sevgi Ve Saygýlarýmla Exe WJHEZ

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 21, 2002 8:53 pm 

Türkiye'deki Makinalar Dns Resolve destekliormu Yoksa Ben Mi Beceremiorum yapmayý ? En Az 3 günümü Aldý Ve Hala Numeric IP çýkýyor nete Girerken. :evil:

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 21, 2002 9:50 pm 

"Bu Kanal Ne Kanallý Ya #Turquaz Ne Ýse Yarýyacak Bu Kanal:)"

Aramizda daha iyi iletisim saglamak ve organize olmak icin... :smile:
Forumdan biraz daha zor oluyor, IRC kanali daha rahat bir ortam hem böylece foruma bakmayan kesime de hitap etmis oluruz...
Amac bir cati altinda toplanmak...
Kötü bir amacimiz yok yane :smile:

Sevgiler...

Who is a lamer? -> http://www.lamerism.com/
 Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 21, 2002 10:52 pm 

SeLaM ,
Forumlarda gördüðünüz gibi yeni takýlmaya baþladým, iyi olmuþ açýlmasý.Kanal konusu bence iyi bir fikir.:)hadi Bakalým Hayýrlýsý.

Profile  

Post subject:
PostPosted: Sun Apr 21, 2002 11:05 pm 

Aramiza hosgeldin Trabzonlu yerli 007 BOND :smile:

Who is a lamer? -> http://www.lamerism.com/
 Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Apr 22, 2002 12:09 am 

Tekrar merhaba,

Bencede bir kanalda toplanmak forum acisindan daha kolay en azindan yazip beklemiyoruz :smile:

Birde sunu demek istiyorum, bence cservice de calisan hakettigini aliyor ama member olarak cservice de 3 kisi var sanirim, umarim ilerde cogalir temennimiz bu.

Sizin icin turkce karakter kullanmamaya calistim umarim basarili olmusumdur :razz:

<font size=-1>[ This Message was edited by: |2oY on 2002-04-21 19:12 ]</font>

Profile  

Page 5 of 129 [ 1931 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 129  Next

All times are UTC [ DST ]