It is currently Thu May 24, 2018 2:58 am

All times are UTC [ DST ]

Page 97 of 101 [ 1507 posts ]  Go to page Previous  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101  Next
Author Message
 Post subject: Re: Section Românã
PostPosted: Wed Feb 25, 2009 10:10 am 

:baaa: lol

PostPosted: Mon Apr 06, 2009 10:26 pm 

:))) nu am mai vizitat de demult forumu asta :>

PostPosted: Tue Apr 28, 2009 12:09 pm 

Ai facuto acum :) Welcome Back , daca se poate zice asha . :) Salutari tuturor .

PostPosted: Wed Apr 29, 2009 12:47 pm 

Cu postul asta am atins 69 .. :))))

PostPosted: Mon May 11, 2009 7:58 pm 

de test sa vad si eu ce si cum

ignorati!

:rambo:

Profile  

PostPosted: Tue May 12, 2009 8:48 am 

Va salut si eu pe toti si bine va-am gasit

Profile  

PostPosted: Tue May 12, 2009 9:44 pm 

Mervin wrote:
de test sa vad si eu ce si cum

ignorati!

:rambo:

:thumbsup:

Post subject: Re:
PostPosted: Sat Jun 20, 2009 7:11 pm 

zmeu wrote:
sunteti niste meseriasi... haha, daca va dau Glines pe nedrept .. reclamati.. dar nu are nimeni nimic cu voi degeaba cred :smile:

ce mai faci ? mai traiesti? :P

Post subject: Re:
PostPosted: Sat Jun 20, 2009 10:57 pm 

Speed wrote:
Mda, am citit comentariile voastre..
unele corecte, altele .. nu..
E si o vorba, smekeria se plateste..
Ice si eX, bai tata, care e problema voasta ma? nu va place ca luati Gline??!! ohoo .. pai atunci stai dreaq potoliti mah, si nu mai fiti cu ciocu mare si periculosi doar atunci cand puneti mana pe un root sau doua .. si eX, omu` ala .. "babalic" asa cum il numesti tu in rasa matii, e de 15.000 de ori mai destept ca tine ma, a muncit ca sa ajunga unde e acum, nu a stat ca un sclav pe net aiurea, si a futut timpu degeaba, intai uitete la tine mah, dute si uitete in oglinda si zi, da coane, ai dreptate, sunt un lamer, nu ma duce capu mai mult, accepta realitatea mah, nu mai trai in iluzii.
Si CuteD3vil cu godka care totodata sunt si prietenii mei si ii cunosc in mare parte au drepate, mie sa mor de nu imi e rusine cand ma intreaba unu strain pe irc de unde sunt si ii zic ca sunt din romania, nu stiu cum sa ma ascund.. cand ala vede cuvantu "roman" acolo se schimba imediat, pentru el un roman nu inseamna decat un hacker, flooder, si lamer, ca romanii nu au facut altceva pe irc decat asta, mereu si mereu, si inca fac.
De aia romania e banata peste tot si vazuta tot mai prost, mai sunt si romani buni, nu dau nume ca nu vreau .. dar asta e, nu ai ce face..
Cam atat am avut de zis, mai vorbim noi, bafta tuturor

Last edited by dontuta on Wed Mar 07, 2012 3:05 pm, edited 1 time in total.

PostPosted: Mon Jun 22, 2009 1:44 pm 

As avea ceva de "comentat" asupra utilizatorilor care posteaza pe aceasta sectiune:

1. Limbajul vulgar/de strada este permis pe acasta sectiune, si nu stiu eu?
2. Dezbaterile "incinse" pe care le tineti pe seama politicii undernetului si a altor chestiuni legate de "abuzurile facute de <<mircopi>> si <<admini>>" vi se pare ca au vreun sens? Sau, vi se pare ca va multumeste cu ceva daca va exprimati intr-un limbaj anacolut si plin de dezacorduri?
3. Daca aceasta este sectiunea "Românã" asta le da voie romanilor sa isi bata joc de rasa proprie? Asta inseamna, ca daca avem voie sa vorbim in limba romana, ca avem voie sa aratam tot ce avem mai prost si ca avem voie sa ii dezgustam pe cititori?
4. Va pasa? Nu, ce ziceti voi, englezu' nu intelege, putem injura pana o zbura porcu', ce ne doare pe noi, putem sa vorbim cum vrem noi, nu, nu trebuie sa ne respectam unii pe altii, de ce am face-o? De ce am avea si noi bunul simt de a scrie ceva care totusi, sa aiba sens?
5. Mai sunt multe de spus, chiar foarte multe. Inchei acest reply prin a ii saluta pe toti oamenii care totusi mai au putina demnitate in capsoru' si sufletu' ala a lor, si se gandesc ca totusi putem arata si ce avem mai bun, nu doar ce avem mai prost si ca stim sa ne prostim, stim sa ne batem joc de altii si ca stim sa facem tampenii.

-- Crys.

PostPosted: Mon Jun 22, 2009 2:35 pm 

Crys wrote:
As avea ceva de "comentat" asupra utilizatorilor care posteaza pe aceasta sectiune:

1. Limbajul vulgar/de strada este permis pe acasta sectiune, si nu stiu eu?

nu.

Quote:
2. Dezbaterile "incinse" pe care le tineti pe seama politicii undernetului si a altor chestiuni legate de "abuzurile facute de <<mircopi>> si <<admini>>" vi se pare ca au vreun sens? Sau, vi se pare ca va multumeste cu ceva daca va exprimati intr-un limbaj anacolut si plin de dezacorduri?

Fiecare are dreptul la opinia lui si la o replica de asemenea. Si banuiesc ca te-ai uitat la posturile alea vechi, ei bine s-au mai schimbat regulile intre timp.

Quote:
3. Daca aceasta este sectiunea "Românã" asta le da voie romanilor sa isi bata joc de rasa proprie? Asta inseamna, ca daca avem voie sa vorbim in limba romana, ca avem voie sa aratam tot ce avem mai prost si ca avem voie sa ii dezgustam pe cititori?

Astia suntem, nu-ti place.. muta-te-n Afghanistan unde-i mai mediocra lumea ca-n Romania.

Quote:
4. Va pasa? Nu, ce ziceti voi, englezu' nu intelege, putem injura pana o zbura porcu', ce ne doare pe noi, putem sa vorbim cum vrem noi, nu, nu trebuie sa ne respectam unii pe altii, de ce am face-o? De ce am avea si noi bunul simt de a scrie ceva care totusi, sa aiba sens?

Sectiuna asta a fost deschisa pentru orice discutie. Daca o discutie n-are nici un sens, pentru ce rost o mai citesti?

Quote:
5. Mai sunt multe de spus, chiar foarte multe. Inchei acest reply prin a ii saluta pe toti oamenii care totusi mai au putina demnitate in capsoru' si sufletu' ala a lor, si se gandesc ca totusi putem arata si ce avem mai bun, nu doar ce avem mai prost si ca stim sa ne prostim, stim sa ne batem joc de altii si ca stim sa facem tampenii.

Hai salut si tie.

PostPosted: Mon Jun 22, 2009 5:22 pm 

Da Spidel, dar eu ma refer la cei care sunt cu totul pe dinafara, nu am vrut sa jignesc pe nimeni sau sa fac alte aluzii. Vorbeam despre cei care pur si simplu "isi baga ceva" in munca altora, uitand sa mai scoata si abuzeaza de bunul simt al altora :) Obicei pe care l-am observat la anumiti utilizatori ai undernetului, totusi, suntem oameni, nu-i asa?

Quote:
Astia suntem, nu-ti place.. muta-te-n Afghanistan unde-i mai mediocra lumea ca-n Romania.

-- Nu m-am referit la asta, daca ai observat sunt anumite postari care pur si simplu arata ca romanii nu pot mai mult, fapt cu care eu nu sunt de acord, chiar deloc.

PostPosted: Mon Jun 22, 2009 5:25 pm 

Crys wrote:
Da Spidel, dar eu ma refer la cei care sunt cu totul pe dinafara, nu am vrut sa jignesc pe nimeni sau sa fac alte aluzii. Vorbeam despre cei care pur si simplu "isi baga ceva" in munca altora, uitand sa mai scoata si abuzeaza de bunul simt al altora :) Obicei pe care l-am observat la anumiti utilizatori ai undernetului, totusi, suntem oameni, nu-i asa?

Quote:

-- Nu m-am referit la asta, daca ai observat sunt anumite postari care pur si simplu arata ca romanii nu pot mai mult, fapt cu care eu nu sunt de acord, chiar deloc.

Ce-ti pasa de altii? Sa-ti pese de tine, vezi-ti de treaba ta si ignora-i pe altii. Nu poti ignora faptul ca unii sunt chiar idioti patetici si asa mai departe? well suck it up, de-am fi singura natie de ratati pe planeta asta, era altceva dar intocmai nu suntem, pe langa aspectul asta vreau sa mentionez ca daca te-ai uita si la alte natii mai mediocre ca noi, ai vedea acelasi rezultat, omul e facut in asa natura in cat sa aiba alegerile lui, I choose to ignore.

Si cu asta cred ca am spus tot. Bafta.

PostPosted: Mon Jun 22, 2009 7:40 pm 

Salutare Spidel, see ya around :)

PostPosted: Mon Jun 22, 2009 10:04 pm 

`Dan wrote:
Cu postul asta am atins 69 .. :))))

ramai asa ca pe urma incep pozitiile alea mai nasoale :))

Page 97 of 101 [ 1507 posts ]  Go to page Previous  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101  Next

All times are UTC [ DST ]