It is currently Fri Oct 19, 2018 3:03 pm

All times are UTC [ DST ]

Page 98 of 101 [ 1507 posts ]  Go to page Previous  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101  Next
Author Message
 Post subject: Re: Section Românã
PostPosted: Sun Jul 26, 2009 2:46 am 

Misionarii? Sau animalele?
:devil:

Do not judge me now. Try later!
 Profile  

PostPosted: Sun Aug 16, 2009 12:48 am 

salut
sunt solo 28 de pe canalul romania si vreau sa fac o reclamatie impotriva operatorilor de pe romania.
am intrat pe forumul romania si am depus o plangere am depus 2 plangeri am depus 3 plangeri si plangerile mele nu sau luat in considerare ba chiar mai mult mau luat la misto
ca cine sunt eu sa depun plangeri mau facut in toate felurile bou magar idiot cretin si ce au mai zis ei acolo si dupa ce mau injurat bine mau si banat da eu am continuat sa postez plangeri considerant intolerabil asemenea comportament batjocoritor al op de pe romania la adresa userilor
si pe ca canalul rops dac intram eream dat afara fara explicati si banat instantaneu
miau postat chiar si adresa de hi5 pe forumul romania ca sa rada mai bine de mine
au vazut ca nu scapa de mine acum imi sterg toate posturile care le pun
singuru motiv pentru care ma baneaza pe forum si nu ma lasa sa postez e ca stiu ca am dreptate si plangerile mele sunt reale
trebuie sa se sparga gasca de smecheri de op pe canalul romania si sa se instaleze operatori adevarati care trateaza cu respect si cu bun simnti utilizatori care intra sa posteze o plangere
dac intri si faci o plangere pe forumul canalului romania esti luat la misto operatori se cred pe canal fac glume la adresa ta de fac retard pe fatza.am trimis citeva plangeri si lu smart manageru canalului romania si nimic
se pare ca gasca de smecheri de pe romania e mai mare dec ma asteptam eu
nu ai cu cine sa vb deasta am fost nevoit sa apelez aici ca pe romania nu ai cu cine sa vb civilizat toti sunt niste smecheri si fac misto de oricine are ceva de spus inpotriva lor.
eu nu iam injurat nici pe canalul romania nici pe canalul rops si nici pe forum ei mau injurat mau jignit mau amenintzat miau jicnit familia au facut misto si au ras de mine in toate felurile posibile
imi cer scuze dac am postat gresit da pe romania forum postez degeaba ca op de acolo sunt croiti sa ma termine cu orice pretz ca sa scape ei cu fatza curata.
vreau sa se sanctioneze toti incepand de la manageru smart care ii protejeaza si il doare in .. pe useri canalului romania pana la ultimu admin de acolo care a tacut din gura si nuu a comentat nimic in legatura cu abuzurile adminilor mai mari.
VA MULTUMESC.

Profile  

PostPosted: Sun Aug 16, 2009 8:10 am 
#Userguide Member

solo_28 wrote:
salut
sunt solo 28 de pe canalul romania si vreau sa fac o reclamatie impotriva operatorilor de pe romania.
am intrat pe forumul romania si am depus o plangere am depus 2 plangeri am depus 3 plangeri si plangerile mele nu sau luat in considerare ba chiar mai mult mau luat la misto
ca cine sunt eu sa depun plangeri mau facut in toate felurile bou magar idiot cretin si ce au mai zis ei acolo si dupa ce mau injurat bine mau si banat da eu am continuat sa postez plangeri considerant intolerabil asemenea comportament batjocoritor al op de pe romania la adresa userilor
si pe ca canalul rops dac intram eream dat afara fara explicati si banat instantaneu
miau postat chiar si adresa de hi5 pe forumul romania ca sa rada mai bine de mine
singuru motiv pentru care ma baneaza pe forum si nu ma lasa sa postez e ca stiu ca am dreptate si plangerile mele sunt reale
trebuie sa se sparga gasca de smecheri de op pe canalul romania si sa se instaleze operatori adevarati care trateaza cu respect si cu bun simnti utilizatori care intra sa posteze o plangere
dac intri si faci o plangere pe forumul canalului romania esti luat la misto operatori se cred pe canal fac glume la adresa ta de fac retard pe fatza.am trimis citeva plangeri si lu smart manageru canalului romania si nimic
nu ai cu cine sa vb deasta am fost nevoit sa apelez aici ca pe romania nu ai cu cine sa vb civilizat toti sunt niste smecheri si fac misto de oricine are ceva de spus inpotriva lor.
eu nu iam injurat nici pe canalul romania nici pe canalul rops si nici pe forum ei mau injurat mau jignit mau amenintzat miau jicnit familia au facut misto si au ras de mine in toate felurile posibile
imi cer scuze dac am postat gresit da pe romania forum postez degeaba ca op de acolo sunt croiti sa ma termine cu orice pretz ca sa scape ei cu fatza curata.
vreau sa se sanctioneze toti incepand de la manageru smart care ii protejeaza si il doare in .. pe useri canalului romania pana la ultimu admin de acolo care a tacut din gura si nuu a comentat nimic in legatura cu abuzurile adminilor mai mari.
VA MULTUMESC.

Orice operator are privilegiul sa faca ce doreste pe canalul pe care il administreaza.
Undernet este un mediu nemoderat in privinta asta, un loc in care ti se da posibilitatea sa faci ce vrei cu canalul tau.
Oficialii retelei nu au de ce sa intervina in cazul de fata. Cel mai bine cauti alt canal de chat sau incerci sa respecti regulile canalului respectiv.
Ai putea si tu daca vrei sa schimbi asta ai putea si tu sa iti faci un canal de chat unde iti aduci prietenii si useri straini.
Mult noroc !

Profile  

PostPosted: Mon Aug 17, 2009 4:42 am 

hi Thanks for all of your information

Profile  

PostPosted: Mon Aug 17, 2009 6:28 am 

solo_28 wrote:
salut
VA MULTUMESC.

Mai sunt si alte canale in afara de romania unde poti sa comunici, daca ei asa-si trateaza utilizatorii cu siguranta ii vor pierde. Oricum probabil ai si tu o parte din vina :)

PostPosted: Mon Aug 17, 2009 10:56 am 

salut .bine vam regasit.

vreau sa va arat ce raspuns am primit in urma multor plangeri care leam postat pe forumul romania.

Re: PLANGERI
by Liorra » Thu Jul 30, 2009 6:55 am

solo_sefu wrote:
1 Claumed dac ti se pare o pierdere de timp sa citesti posturile mele pe forum la categoria plangeri nu citi.sunt sigur ca sunt multe persoane carora li se par interesante posturile mele.
2 regulamentu underentului specifica clar : orice operator/administrator are dreptu sa stearga posturi sau sa baneze useri cu EXCEPTIA celor impotriva carora a fost facuta plangerea.
3 mie personal nu mi sa parut distractiv ca tu sa ma faci pe mine bou.
4 nu esti tu singuru operator pe romania.vreau sa aflu parerile si celorlalti operatori/administratori.inainte sa iau o decizie.
5 as dori sa mi se tearga adresa de hi5.com de pe forum.Multumesc.

claumed intra cu alt nick si ma injura pe privat lol ce caracter.asta dupa ce ma face cum ma face si imi sterge si posturile.
Claumed esti veriga slaba iesi afara.

1. Toti cei care te citesc aici, opi si useri normali ai forumului, te gasesc extrem de enevant si penibil chiar in intrebarile tale. Multi operatori au luat din timpul lor sa'ti raspunda de o maniera corecta, insa tu profiti si'ti bati joc de ei pe mirc, si apoi faci pe victima.
2. Regulamentul nu e Biblie, si poate fi schimbat in functie de gravitatea greselilor. Numai faptul ca am lasat aproape toate posturile tale in loc sa le sterg, demonstreaza ca am fost mai mult decit fair cu tine.
3. Mie nu mi se pare distractiv sa'ti citesc aberatiile.
4. Opinia mea este ca trebuie sa incetezi sa te comporti ca un copil daca vrei fi luat in serios.
5. Ti-am sters adresa de hi5 de pe forum.

Nu te-am injurat si nici nu ti-am vorbit urat, insa iti spun doar atit : NU-TI CONVINE SA STAI PE ROMANIA PENTRU CA TE SIMTI NEINDREPATIT, ATUNCI NU MAI INTRA, SI INCETEAZA SA POSTEZI PLANGERI PENTRU CA ITI PIERZI VREMEA.
Am remarcat ca de fiecare data cind esti banat pe forum, continui sa intri cu diferite IP'uri. Deci o sa procedam altfel, de acum incolo orice postezi va fi sters. Daca pina acum ti-a placut sa fii clovnul forumul, sa vedem cum iti place cind o sa devii "the invisible man".

O zi buna,
Laura

treaba asta cu dac nu iti place pe romania am auzit-o de multe ori.incep sa am impresia ca toti faceti parte din gasca smecherilor de pe mirc.din acest motiv ei se comporta asa cum se comporta ca stiu ca nimeni nu va face nimic impotriva lor.ca sunteti toti impreuna.
unde sa ma duc pe alt canal ?
dac pe romania am fost luat la misto nici nu vreau sa-mi imaginez ce o sa gasesc pe alte canale.

vreau sa se lamureasca o treaba NICIODATA nu o sa abandonez canalul romania.
cine sau ce ii da managerului canalului romania dreptu sa faca ce vrea cu un canal care poarta numele tzarii ?

cit despre postu de mai sus comfirma intotalitate ce am spus eu .se cred o gasca de smecheri si imi vorbesc de sus.
mai au tupeuu sa mai si spuna ca a fi op pe romania e o onoare si un privilegiu
cit tupeu pot sa aiba.

eu nu mai am dreptu sa postez pe forumul romania binentzeles.
dar pe forumul canalului romania la sectiunea plangeri nu are voie nimeni sa posteze ca vai doamne op nu au timp sa citeasca.

majoritatea care au canal de mirc au facut canalul ca sa nu mai fie batjocoriti de op de pe alte canale.
eu nu imi fac nalul meu,cum o sal numesc solo ?
eu vreau sa intru pe canalul romania si sa fiu respectat.eu nu am intrat pe canal sa-i injur desi puteam sa fac asta si nici pe forum nu iam injurat desi puteam sa fac asta.si dupa ce miau sters postu de pe forum am dac copy paste pe canal la plingerea mea si miau dat ban 1 saptamana jumate.acel ban a fost dat cu ura am simntit. chiar ei spun canalul romania canalul tuturor romanilor
eu sunt o exceptie pe care ei uita sa o mentioneze.
"Mai sunt si alte canale in afara de romania unde poti sa comunici, daca ei asa-si trateaza utilizatorii cu siguranta ii vor pierde. Oricum probabil ai si tu o parte din vina"
utilizatorii ii vor pierde da utilizatori vor avea de suferit nu smecherii de op
singura mea vina e ca am avut ceva de spus impotriva lor si nu am tacut si sa indur incontinuare ca un sclav dictatura impusa pe romania de smart si gashga lui de smecheri.

Last edited by solo_28 on Mon Aug 17, 2009 11:20 am, edited 1 time in total.

Profile  

PostPosted: Mon Aug 17, 2009 11:11 am 

solo_28 wrote:
salut .bine vam regasit.

vreau sa va arat ce raspuns am primit in urma multor plangeri care leam postat pe forumul romania.

Re: PLANGERI
by Liorra » Thu Jul 30, 2009 6:55 am

solo_sefu wrote:
1 Claumed dac ti se pare o pierdere de timp sa citesti posturile mele pe forum la categoria plangeri nu citi.sunt sigur ca sunt multe persoane carora li se par interesante posturile mele.
2 regulamentu underentului specifica clar : orice operator/administrator are dreptu sa stearga posturi sau sa baneze useri cu EXCEPTIA celor impotriva carora a fost facuta plangerea.
3 mie personal nu mi sa parut distractiv ca tu sa ma faci pe mine bou.
4 nu esti tu singuru operator pe romania.vreau sa aflu parerile si celorlalti operatori/administratori.inainte sa iau o decizie.
5 as dori sa mi se tearga adresa de hi5.com de pe forum.Multumesc.

claumed intra cu alt nick si ma injura pe privat lol ce caracter.asta dupa ce ma face cum ma face si imi sterge si posturile.
Claumed esti veriga slaba iesi afara.

1. Toti cei care te citesc aici, opi si useri normali ai forumului, te gasesc extrem de enevant si penibil chiar in intrebarile tale. Multi operatori au luat din timpul lor sa'ti raspunda de o maniera corecta, insa tu profiti si'ti bati joc de ei pe mirc, si apoi faci pe victima.
2. Regulamentul nu e Biblie, si poate fi schimbat in functie de gravitatea greselilor. Numai faptul ca am lasat aproape toate posturile tale in loc sa le sterg, demonstreaza ca am fost mai mult decit fair cu tine.
3. Mie nu mi se pare distractiv sa'ti citesc aberatiile.
4. Opinia mea este ca trebuie sa incetezi sa te comporti ca un copil daca vrei fi luat in serios.
5. Ti-am sters adresa de hi5 de pe forum.

Nu te-am injurat si nici nu ti-am vorbit urat, insa iti spun doar atit : NU-TI CONVINE SA STAI PE ROMANIA PENTRU CA TE SIMTI NEINDREPATIT, ATUNCI NU MAI INTRA, SI INCETEAZA SA POSTEZI PLANGERI PENTRU CA ITI PIERZI VREMEA.
Am remarcat ca de fiecare data cind esti banat pe forum, continui sa intri cu diferite IP'uri. Deci o sa procedam altfel, de acum incolo orice postezi va fi sters. Daca pina acum ti-a placut sa fii clovnul forumul, sa vedem cum iti place cind o sa devii "the invisible man".

O zi buna,
Laura

treaba asta cu dac nu iti place pe romania am auzit-o de multe ori.incep sa am impresia ca toti faceti parte din gasca smecherilor de pe mirc.din acest motiv ei se comporta asa cum se comporta ca stiu ca nimeni nu va face nimic impotriva lor.ca sunteti toti impreuna.
unde sa ma duc pe alt canal ?
dac pe romania am fost luat la misto nici nu vreau sa-mi imaginez ce o sa gasesc pe alte canale.

vreau sa se lamureasca o treaba NICIODATA nu o sa abandonez canalul romania.
cine sau ce ii da managerului canalului romania dreptu sa faca ce vrea cu un canal care poarta numele tzarii ?

cit despre postu de mai sus comfirma intotalitate ce am spus eu .se cred o gasca de smecheri si imi vorbesc de sus.
mai au tupeuu sa mai si spuna ca a fi op pe romania e o onoare si un privilegiu
cit tupeu pot sa aiba.

eu nu mai am dreptu sa postez pe forumul romania binentzeles.
dar pe forumul canalului romania la sectiunea plangeri nu are voie nimeni sa posteze ca vai doamne op nu au timp sa citeasca.

majoritatea care au canal de mirc au facut canalul ca sa nu mai fie batjocoriti de op de pe alte canale.
eu nu imi fac nalul meu,cum o sal numesc solo ?
eu vreau sa intru pe canalul romania si sa fiu respectat.eu nu am intrat pe canal sa-i injur desi puteam sa fac asta si nici pe forum nu iam injurat desi puteam sa fac asta.si dupa ce miau sters postu de pe forum am dac copy paste pe canal la plingerea mea si miau dat ban 1 saptamana jumate.acel ban a fost dat cu ura am simntit. chiar ei spun canalul romania canalul tuturor romanilor
eu sunt o exceptie pe care ei uita sa o mentioneze.

Salut, nu te putem ajuta. Dupa cum ti-a spus si Dooku, un operator are privilegiu sa baneze un utilizator cu sau fara motiv. Daca operatorii acelui canal nu te agreeaza, cauta alt canal unde lumea te agreeaza. Aici degeaba incerci sa cauti ajutor pentru ca nimeni nu ti-l poate oferii. Daca ai fi avut si tu un canal anume si cineva te-ar deranja sau ai fii operatorul unui canal, ai fi procedat la fel. Incearca sa cauti alte canale si sa uiti de problema pe care o ai cu operatorii acelui canal pentru ca nu ajungi nicaieri cu asta iti garantez, e doar o pierde din timpul tau si al lor. Ca o ultima incercare poti sa vorbesti cu managerul acelui canal, el/ea e singurul care te poate ajuta. Daca vezi ca nu primesti nici un ajutor, las-o balta.. iti pierzi timpul.

Bafta. :thumbsup:

PostPosted: Tue Aug 18, 2009 8:55 am 
Forum Moderator

Ok...alta cale in afara de a folosi cuvinte care sa te bage in origini nu gasesc.

1: Te lupti cu morile de vant. Pe un canal un operator poate sa-ti dea ban cu sau fara motiv. Scurt si la obiect. Fara sa se explice. Faptul ca tu ai inceput sa faci plangeri in loc sa le bagi carne in gura si sa mergi mai departe nu a dus decat la bash-uirea ta prin postarea de hi5-uri si apelative gen bou.

Daca e cineva de vina in tot rahatul asta esti tu. Ai provocat natura umana. Si daca erai mai desptept decat o piatra (da te-am facut prost) o lasai balta si-ti vedeai de treaba. Dar nuuuuuuu, tu trebuie sa faci plangeri ca tu esti solo_seful. Apai sefule, in momentul in care te joci cu fundul gol pe langa falusul sculat, pregatestete sa fii penetrat anal.

2: Forumul undernet nu e locul sa iti spui ofurile in posturi ce depasesc lejer numarul de cuvinte al unui eseu de admitere la o facultate de filosofie. Motiv pentru care esti luat la mine la misto si amenintat ca iti voi sterge si edita posturile daca nu incetezi cu prostiile. Worst case scenario vei fi banat pe forum pentru spam, offtopic si trolling the inalta clasa.

3: Ca o nota personala daca la fel te-ai purtat si pe forumul si canalul cu pricina inteleg motivele pentru care ai fost abuzat. Sincer esti al naibii de enervant. Eu unul ti-am citit posturile atat cat am avut rabdare si nu inteleg ce-ai facut de ai luat ban pe canal sau ce ai facut de au inceput sa te injure. Ca nu sunt nici aia cretini sa inceapa sa te injure sau baneze din senin. Eu am priceput partea ca ai facut reclamatii ca diverse....dar cum s-a ajuns la diverse n-am sa inteleg.

4: Esti un cretin. Mailurile sunt personale.....ca de aia sunt mailuri.....raspunsul iti era adresat tie si numai tie. Nu mai face disclosure la lucruri ce trebuie sa ramana intre transmitator si receptor.

5: WE DON'T GIVE A hello!

8 years on this forum and i'm still the #1 poster around.
 Profile  

PostPosted: Tue Aug 18, 2009 4:41 pm 

cu ce-ai postat tu Drew, suta la suta a inteles.

PostPosted: Wed Aug 19, 2009 1:49 pm 

sirAndrew wrote:
Ok...alta cale in afara de a folosi cuvinte care sa te bage in origini nu gasesc.

1: Te lupti cu morile de vant. Pe un canal un operator poate sa-ti dea ban cu sau fara motiv. Scurt si la obiect. Fara sa se explice. Faptul ca tu ai inceput sa faci plangeri in loc sa le bagi carne in gura si sa mergi mai departe nu a dus decat la bash-uirea ta prin postarea de hi5-uri si apelative gen bou.

Daca e cineva de vina in tot rahatul asta esti tu. Ai provocat natura umana. Si daca erai mai desptept decat o piatra (da te-am facut prost) o lasai balta si-ti vedeai de treaba. Dar nuuuuuuu, tu trebuie sa faci plangeri ca tu esti solo_seful. Apai sefule, in momentul in care te joci cu fundul gol pe langa falusul sculat, pregatestete sa fii penetrat anal.

2: Forumul undernet nu e locul sa iti spui ofurile in posturi ce depasesc lejer numarul de cuvinte al unui eseu de admitere la o facultate de filosofie. Motiv pentru care esti luat la mine la misto si amenintat ca iti voi sterge si edita posturile daca nu incetezi cu prostiile. Worst case scenario vei fi banat pe forum pentru spam, offtopic si trolling the inalta clasa.

3: Ca o nota personala daca la fel te-ai purtat si pe forumul si canalul cu pricina inteleg motivele pentru care ai fost abuzat. Sincer esti al naibii de enervant. Eu unul ti-am citit posturile atat cat am avut rabdare si nu inteleg ce-ai facut de ai luat ban pe canal sau ce ai facut de au inceput sa te injure. Ca nu sunt nici aia cretini sa inceapa sa te injure sau baneze din senin. Eu am priceput partea ca ai facut reclamatii ca diverse....dar cum s-a ajuns la diverse n-am sa inteleg.

4: Esti un cretin. Mailurile sunt personale.....ca de aia sunt mailuri.....raspunsul iti era adresat tie si numai tie. Nu mai face disclosure la lucruri ce trebuie sa ramana intre transmitator si receptor.

5: WE DON'T GIVE A hello!

Heh, ce "sir" :) cum ramane cu perceptia "let's educate our users -- as they are newbies -- let's show them what there is to be done in order not to do such mistakes again", nu prea este valabila, recunosc, exista persoane care sa aibe IQ-ul destul de mic, dar totusi, nu trebuie sa ne purtam asa cu ei -- pentru ca nu ai de unde sa sti daca persoana respectiva are 10 ani, 20 de ani sau 50+ ani. NU este o modalitate "respectabila", ca sa zic asa, ideea este ca suntem pe un forum, nu ne cunoastem personal incat sa ne adresam tot felul de vorbe :)

P.S.: I don't take sides.

PostPosted: Wed Aug 19, 2009 9:33 pm 

cu dreapta lovesc bine, cu stanga devastez tot.dar adevarata putere nu sta in pumn.

Profile  

PostPosted: Thu Aug 20, 2009 5:13 am 

solo_28 wrote:
cu dreapta lovesc bine, cu stanga devastez tot.dar adevarata putere nu sta in pumn.

Prietene, daca puteam sa te ajutam noi cei de aici o faceam de mult, dar nu putem.

PostPosted: Mon Sep 28, 2009 12:36 pm 

Tip`ul crede ca e doar el impotriva Lumi :) To bad . . . P.S. Salve All .

PostPosted: Mon Nov 23, 2009 3:18 pm 

sunt curios daca Ice este acelashi Ice pe care-l stiu eu ( Mihai gheata)

Profile  

Post subject: Re:
PostPosted: Tue Jan 19, 2010 1:41 pm 

Speed wrote:
Mda, am citit comentariile voastre..
unele corecte, altele .. nu..
E si o vorba, smekeria se plateste..
Ice si eX, bai tata, care e problema voasta ma? nu va place ca luati Gline??!! ohoo .. pai atunci stai dreaq potoliti mah, si nu mai fiti cu ciocu mare si periculosi doar atunci cand puneti mana pe un root sau doua .. si eX, omu` ala .. "babalic" asa cum il numesti tu in rasa matii, e de 15.000 de ori mai destept ca tine ma, a muncit ca sa ajunga unde e acum, nu a stat ca un sclav pe net aiurea, si a futut timpu degeaba, intai uitete la tine mah, dute si uitete in oglinda si zi, da coane, ai dreptate, sunt un lamer, nu ma duce capu mai mult, accepta realitatea mah, nu mai trai in iluzii.
Si CuteD3vil cu godka care totodata sunt si prietenii mei si ii cunosc in mare parte au drepate, mie sa mor de nu imi e rusine cand ma intreaba unu strain pe irc de unde sunt si ii zic ca sunt din romania, nu stiu cum sa ma ascund.. cand ala vede cuvantu "roman" acolo se schimba imediat, pentru el un roman nu inseamna decat un hacker, flooder, si lamer, ca romanii nu au facut altceva pe irc decat asta, mereu si mereu, si inca fac.
De aia romania e banata peste tot si vazuta tot mai prost, mai sunt si romani buni, nu dau nume ca nu vreau .. dar asta e, nu ai ce face..
Cam atat am avut de zis, mai vorbim noi, bafta tuturor

Last edited by dontuta on Wed Mar 07, 2012 3:04 pm, edited 1 time in total.

Page 98 of 101 [ 1507 posts ]  Go to page Previous  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101  Next

All times are UTC [ DST ]